Wpis z mikrobloga

@Aosa: Ale to ma być affka, czy rozwinięcie któregoś event/starter decka? Czy sam składasz coś od zera? Grasz modern, standard (O_o), czy może po prostu na stole? Ile masz kasy? Jakie masz karty? Jakie masz landy? Przeciw komu grasz?
@Aosa: Dodaj Lightning Bolta. Lightning Bolt poprawia niemal wszystkie decki z czerwonym, a nie jesteś Dragon Stompy, więc twój pewnie też. Jeżeli podejdziesz do tego rozsądnie, dodasz również jakąś wariację Lightning Bolta, np. Rift Bolta, oraz podwójnego Bolta, np. Searing Blaze. W ten sposób dojdziesz do Burna, który jest tematycznym deckiem na Boltach, hobbystycznie zajmującym się wygrywaniem. Ale żeby nie było że Myry są nieprzydatne, będziesz mógł sajdować Perilous Myra na
@wkrk: Staram się trzymać modernu (ale przede wszystkim stołu). Składam od zera. Nie mam dużo kasy.
@TriangleGuy: W sumie podchodzi to pod troll deck, z win conem od Hellkite Tyranta. Z generacją mnóstwa malutkich myrów 1/1.
@Usmiech_Niebios: Niestety nie składam burna, a to co opisałem wyżej. :P
@Aosa: mhm. OK, czyli jak rozumiem, masz zamiar uzbierać tyle artów, żeby padł win ze smoka.
Po pierwsze- zainwestuj w artefakt landy. Nie są legalne w modernie, ale grasz na stole więc luz. 2- Darksteel Citadel musi być w tym decku w sztukach 4.
pewnie siadłoby sporo artefaktów za 0 - bo będziesz się mógł wysypać.
Może nowa karta z dragons: Sarkhan's Triumph ? poszuka smoka w razie potrzeby.
Ogólnie przeraża
@wkrk: Spokojnie, ja tutaj tylko pytam o ewentualne karty do blokowania się przed jakimś burnem - nic więcej mi aktualnie nie potrzeba, ale mogę potem wrzucić decklist prototypowy :)
@Aosa: dobry jest spellskite ale kosztuje po 100zł za sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to landy z typem artefakt są po 2zł za sztukę, więc to chyba nie taki straszny wydatek, prawda? Ancient Den, Great Furnace itp.

A w ramach obrony przed burnem: Dragon's Claw - za każdym razem gdy gracz (ty lub przeciwnik) castuje red spella dostajesz 1 hp. super opcja. Ew. z ogólnie dostępnych
@wkrk: Ło, spellskite jest niezły. Że też wcześniej tego nie znałem...
Wymienione landy na pewno się przydadzą. Wezmę pod uwagę karty które wymieniłeś, dzięki :)
spellskite jest genialny, ale jak wszystko inne w medżiku- jest dobry to kosztuje ;) chociaż z drugiej strony ja do swojego modernowego decku mam do dokupienia landy na łączną kwotę 1500zł za kilka kartoników ( ͡º ͜ʖ͡º)

naucz dziecko mtg, nie będzie miało kasy na narkotyki ;)