Wpis z mikrobloga

Kocham @OrangeEkspert. Od tygodnia nie mam internetu (albo mam z prędkością 200 kb/s buforowanie na YT, zależy czy nakrzycze na nich mocno czy nie) poszły dwa zgłoszenia. Pierwsze zamkneli i dalej był ten sam problem, drugie jest już tydzień nie zamknięte . 3 Dni temu pan powiedział mi, że za 24 godziny na pewno będę już mieć bo on z technikami porozmawia, za kolejne 24 godziny zadzwoniłem i pani powiedziała mi co? Że tym razem za 24 godziny na pewno będę mieć bo technicy od 6 rano pracują. Po 24 godzinach zadzwoniłem i co dowiedziałem się? Że 24 godziny i na pewno będę mieć internet.
Nie dość, że kłamią, obniżają prędkość to jeszcze tłumaczą mi, że jeżeli mam wykupione 10 mb Neo, a u nich na pomiarze jest 9 mb ( #!$%@?ć to, że jak przez cmd pinguje 8.8.8.8 to czas = 425 ms i zazwyczaj dochodzą 2/4 pakietów, albo wgl nie dochodzą.

#orange #neostrada #orangetogowno #oszukujo
  • 9
@ayasecon: Oragne to gówno i dzisiaj główna ci to powie. Youtube nie ma problemów u wszytkich bo kiedy sprawdzam na telefonie buforowanie jest normalne zi nternetu mobilnego od play. Więc nie #!$%@?.
@OrangeEkspert: Po cholere mam to robić skoro dzisiaj pani z infolinii powiedziała mi, że ona nic zrobić nie może i wysłała zgłoszenie do techników o kontakt ze mną. Po cholerę mam wysyłać wam jakiekolwiek informacje skoro i tak nic nie zrobicie bo wam się nie chce?