Wpis z mikrobloga

Mireczki, postanowiłem w tym roku zobaczyć derby Belgradu na własne oczy. I związku z czym mam kilka pytań do osób obeznanych w temacie.
1. Czy zna ktoś, jakiś sprawdzony nocleg w miarę centrum miasta?
2. Czy uda mi się kupić bilet w dniu meczu, czy lepiej kupić przez Internet? Jeżeli Internet, to jaka strona, bo iticket.rs chyba nie działa?
3. Co warto zobaczyć w Belgradzie?

#serbia #kiciochpyta i chyba tez #kibole bo wiem ze parę osób ma już taki wyjazd za sobą.
  • 12
  • Odpowiedz
@rybson19: 1. czego oczekujesz od noclegu? Jak kemping czy domki do wynajęcia to mogę polecić fajne miejsce nad samym Dunajem na pograniczu Batajnicy i Zemuna (dobry dojazd autobusem z centrum 704 i 706 z centrum - jakies 20-30 minut jazdy). http://www.campdunav.com
2. Nie powinno być problemu z kupnem na miejscu - w centrum jest sporo instytucji które sprzedają bilety na różne atrakcje w mieście (na mecze także), ale przez internet też
  • Odpowiedz
@matmax: No tak, ale rekompensuje to częstotliwość dojazdu autobusem, ceny (przynajmniej jak byłem tam dwa lata temu) i fakt, że był to najbliższy camping w Belgradzie. Też tam byłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@wtf24: dzieki wielkie za rady :D nocleg byleby cos bylo, bo duzo czasu w pokoju nie zamierzam spędzać. Nie bedzie problemu z wyprzedanymi biletami na mecz?
  • Odpowiedz
@rybson19: Bilety kupisz w wielu miejscach.
Przykładowo na Targu Republiki w centrum kultury (Kulturni Centar Beograda) jest sklep z pamiątkami i sprzedają bilety na wiele imprez w mieście.
  • Odpowiedz