Wpis z mikrobloga

Dawna strzelnica w środku lasu, poza moim miastem (mur na końcu dalej stoi :) ) oraz bardzo głęboki i szeroki rów, tak zwany przez mojego świętej pamięci dziadka panzergrab (słyszał ktoś o czymś takim?). Miało to zatrzymywać czołgi, które podobno wjeżdżały do niego i nie mogły wyjechać. Z wykrywaczem metali pewnie ciekawe rzeczy można tam znaleźć :)
A tak strzelnica wygląda teraz: http://fotopolska.eu/foto/367/367022.jpg
#mapy #lidar #milicz
Zoxico - Dawna strzelnica w środku lasu, poza moim miastem (mur na końcu dalej stoi :...

źródło: comment_vp9GumMhDV21R5THihR9VsIpBkduD9yO.jpg

Pobierz
  • 10
@Zoxico: Wiadomo, dziadkowe opowieści dla młodego człowieka to najlepsze i niepodważalne opowieści. Pisząc, że nie wiem czy rów był w stanie zatrzymać czołgi miałem jednak na myśli to, że na serio nie wiem, bo o czołgach wiem tyle, że są ciężkie i mają lufę :D
Wybaczcie, że tak pozno odpisuje, ale robiłem za przewodnika po wroclawiu :D
@Stitch: To tylko ułamek :) Chodzac po lasach wiele pozostałosci po wojnie i dawnym wydobyciu rudy można odkryć.

@Rajca: Heheheh, też nie mam pojecia :D no ale podobno to działalo, więc może dziadek miał rację. Nurtuje mnie non stop myśl, że może tam leżeć dużo skarbów dla wykrywaczy metali, jeśli nikt tam jeszcze nie chodził. Sam chetnie bym
@Stitch: Sam chętnie bym to odwiedził, bo w sumoe dawno tam nie byłem :) a zawsze mnoe korciło by czegoś tam poszukać i zajrzeć w każdy kąt :D