Wpis z mikrobloga

Dawna strzelnica w środku lasu, poza moim miastem (mur na końcu dalej stoi :) ) oraz bardzo głęboki i szeroki rów, tak zwany przez mojego świętej pamięci dziadka panzergrab (słyszał ktoś o czymś takim?). Miało to zatrzymywać czołgi, które podobno wjeżdżały do niego i nie mogły wyjechać. Z wykrywaczem metali pewnie ciekawe rzeczy można tam znaleźć :)
A tak strzelnica wygląda teraz: http://fotopolska.eu/foto/367/367022.jpg
#mapy #lidar #milicz
Zoxico - Dawna strzelnica w środku lasu, poza moim miastem (mur na końcu dalej stoi :...

źródło: comment_vp9GumMhDV21R5THihR9VsIpBkduD9yO.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Zoxico: Wiadomo, dziadkowe opowieści dla młodego człowieka to najlepsze i niepodważalne opowieści. Pisząc, że nie wiem czy rów był w stanie zatrzymać czołgi miałem jednak na myśli to, że na serio nie wiem, bo o czołgach wiem tyle, że są ciężkie i mają lufę :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wybaczcie, że tak pozno odpisuje, ale robiłem za przewodnika po wroclawiu :D
@Stitch: To tylko ułamek :) Chodzac po lasach wiele pozostałosci po wojnie i dawnym wydobyciu rudy można odkryć.

@Rajca: Heheheh, też nie mam pojecia :D no ale podobno to działalo, więc może dziadek miał rację. Nurtuje mnie non stop myśl, że może tam leżeć dużo skarbów dla wykrywaczy metali, jeśli nikt tam jeszcze nie chodził. Sam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Stitch: Sam chętnie bym to odwiedził, bo w sumoe dawno tam nie byłem :) a zawsze mnoe korciło by czegoś tam poszukać i zajrzeć w każdy kąt :D
  • Odpowiedz