Wpis z mikrobloga

@Nie_umre_za_ciebie: Pewnie masz rację, nie jestem ani kibolem ani patriotą, więc słaby kontr-argument. Jestem normalnym człowiekiem, niezależnym obserwatorem, ateistą. Nie podoba mi się państwo ani katolickie, ani wolnościowo-lewackie. Ale w obecnych czasach właśnie wojujące lewactwo bardziej mnie denerwuje niż moherowa rewolucja.

PS: może słusznie wyrwali tę sadzonkę? Może rósł tam nielegalny w naszym kraju kaktus San Pedro?
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher:

0. jesteśmy prawakami, elita
1. geje nie są normalnymi ludźmi
2. w każdym przypadku wystąpienia wirusa homoseksualizmu róbmy sensacje
3. żądajmy zamknięcia homoseksualistów we własnych domach. Niech udają, że nimi
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: Ale jeśli chodzi o porównanie dwóch "obozów", LGBT oraz ludzi chcących legalizacji marihuany - to ten pierwszy kojarzy mi się z o wiele większymi krzykaczami, freakami pokazującymi swoją odmienność. Natomiast palacze, jeśli odejmiemy od nich prawdziwe gimbusy słuchające RPK - czyli świadomi palacze chcący legalizacji - nie zachowują się w ten sposób. Nie krzyczą o braku tolerancji. Nie zachowują się w mediach podczas debat jak rafalala. Taki luźny przykład.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: No właśnie moim zdaniem większość środowiska LGBT nie jest normalna w swoich zachowaniach. Robią z siebie kretynów. A jeśli jest inaczej to bardzo słabych wybierają sobie przedstawicieli.
Na zdjęciu autor popularnej gejowskiej książki "Lubiewo".

Ci reprezentanci (może samozwańczy ale z tego co widzę mają props od środowisk LGBT) epatują zboczeniem, dziwnymi poglądami, oscentacynym zachowaniem i ubiorem oraz często brakiem argumentów, który to brak zastępuje nadmierna emocjonalność, krzykliwość.
D.....r - @Dziki_wieprz: No właśnie moim zdaniem większość środowiska LGBT nie jest n...

źródło: comment_8UAb5G3NxJmBpb7mpTsQatfq2gMBZWOB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz