Wpis z mikrobloga

Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Wziąłem sobie wasze wszystkie uwagi do serca i ostatecznie skończyło sie tym, że, stwierdzając swoją totalną antybiegłość w temacie obróbki wideo, do obsługi vloga zaprosiłem Rafała z Chaos Rec (autorstwa którego sesje często komplementujecie :)), który na co dzień zajmuje się operatorką. Efektem tego mamy wszystko to, czego brakowało: render HD, dobrą jakość wideo i dźwięku, przebitki, obrazujące poszczególne rozwiązania, roboczą czołówkę oraz brak amatorskich cięć. Przedpremierowo zapraszam Was na drugą część zrodzonych z pragmatyzmu rozwiązań :)

#ubierajsiezuszatym #klasycznaelegancja #perelkizlumpeksu #ciekawostki #menswear
UszatyBloger - Mircy spod #ubierajsiezwykopem 

Wziąłem sobie wasze wszystkie uwagi...
  • 17
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: nie boisz się, że zaczną karierę solową?

Świetny pomysł z tymi filmami, nie wiedziałem, że coś takiego prowadzisz...

Co do uwag, to światło z przodu wydaje się być za ostre, bardzo mało naturalnie to wygląda
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Czekałem na to :)
Pogratuluj Rafałowi, bo wizualnie jest zajebiście, choć ten przerywnik faktycznie wkurza.
Co do tresci podoba mi sie, jedynie troche nie pasuje mi określenie "skórzane karabińczyki szelek".

Dodatkowo (może to moje zboczenie) rażą mnie te buty sportowe z tyłu na "pierwszym planie".
O wiele bardziej pasowały by mi tam brązowe brogue'sy.
  • Odpowiedz
  • 0
@UszatyBloger: poprawa jest w stosunku do pierwszego ale i tak bym zmienil kilka rzeczy
1. Tlo bardziej w stylu ubraniowym jakies dodatki/buty/krawaty czesciowo sie zgadza ale i tak bym to wykomponowal by bardziej zabawic widza
2. Jak to mowili przerywnik ale i intro roznica w natezeniu dzwieku jest straszna muzyka jest glosna albo Ty za cichy
3. Widze ze wziales sobie do serca te przyklady obrazkowe co do tego co
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: fajnie zrobione o wiele lepiej niż ostatni filmik, ale powinieneś jeszcze popracować nad tym co masz powiedzieć bo trochę chaotycznie to wygląda za dużo tego "yyyy" i jeszcze to "wróć" ( ͡° ͜ʖ ͡°), poza tym wydaję mi się, że za często zmieniasz tempo mówienia albo przyspieszasz albo spowalniasz.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Merytorycznie jak zwykle. Retorycznie lepiej, ale problemy te same, co poprzednio. Czasami widać, że jednocześnie mówisz i intensywnie myślisz co powiedzieć za chwilę. To zwykle prowadzi do zwolnień, zacięć i gubienia rytmu. Jestem pewien, że sobie z tym szybko poradzisz, ale fajnie byłoby codziennie ćwiczyć takie lanie wody na różne tematy, niekoniecznie modowe.
A teraz przejdźmy do rzeczy technicznych.

Jestem chyba jedyną osobą, której się przerywniki raczej spodobały. Chętnie jednak widziałbym większą różnorodność wśród nich - ta sama muzyka, ale za każdym razem inne ujęcia. Czołówka również daje radę. Gorzej z głośnością, jest stanowczo za wysoka.

Z pewnością popieram żale odnośnie kwestii oświetlenia. Próbowaliście odbić światło od sufitu? Niby prosty, czy wręcz prostacki trick, ale jak pierwszy raz zrobiłem tę sztuczkę, to srogo się
  • Odpowiedz