Wpis z mikrobloga

Właśnie odebrałem opaskę i zacząłem sobie wszystko konfigurować i nie wiem dlaczego ale co jakieś 15-20 min opaska wibruje pięć razy (diody się nie świecą) ustawiłem wcześniej budzik żeby sprawdzić jak działa ale od razu go wyłączyłem, powiadomienia dla innych aplikacji mam już ustawione i działają one poprawnie wraz z takimi kolorami jak chciałem więc to jest ok. Ktoś wie o co może chodzić? Smart Locka mam włączonego
#miband
  • 11
  • Odpowiedz
@psposki: a czy jest szansa, żeby ten smart lock działał tak https://vid.me/iJL9 ? bo u mnie to wygląda tak, że nawet jak daleko odchylę rekę z mibandem to i tak odblokowuje mi ekran bez kodu a to raczej jest bez sensu powinno się odblokowywać tylko kiedy opaska jest parę cm od telefonu
  • Odpowiedz
@schreder: smart lock do dupy, bo odblokowuje cały czas zamiast tylko wtedy jak opaska jest bardzo blisko telefonu, powiadomienia aplikacji działają ok, fajnie można sobie skonfigurować ile razy i jak długo ma wibrować + kolor, zobaczymy jak będzie z budzikiem, ale wibracje ma silne także spokojnie powinno mnie obudzić ;)
  • Odpowiedz
@Mietu: u mnie działa odblokowywanie (motorola, lollipop) czekasz kilka sekund z oddaloną opaską? chyba gdzieś było, że musi minąć ponad 5 sekund żeby wyłapało oddalenie
  • Odpowiedz
@robert83: tak, czekam nawet więcej, oddalam ją też od telefonu jak tylko mogę (wciąż mając ją założoną) i dalej odblokowuje telefon bez pinu
  • Odpowiedz
@Mietu: teraz przetestowałem jeszcze raz i dziwne bo działa wybiórczo, niestety nie pomogę bo nie wiem czy powinno działać czy nie, jak widać u mnei wydawało mi się, że jest ok a jednak nie jest
  • Odpowiedz