Wpis z mikrobloga

@PandroZgred: Mecz trwał 4 godziny? Były momenty że musieli grać w 4, a przedostatnią rundę ( przy wyniku 14:14 ) grali tylko w 3 - C9 podłożyli pakę i zabili 4. Przy wyniku 15:14 grali już tylko w 3 i postanowili opuścić w ostatniej rundzie.
Problemy z ddosami były także na innym meczu, CLGvsLiquid. Nowy serwer, kilka restartów, jeden restart na niekorzyść Liquidu bo któryś z CLG dostał AWP ;d..
@topt:Ja wiem, że tak się dzieję. Ale chodzi mi o to , że mecz jest w statusie ,, COMPLETED" 16-14 dla Denial. To mi wytłumacz. Admini csgolounge polecieli w bambuko, sprawdzili hltv i wpisali rule 15 .
@topt: c9 rozpoczęło ostatnią rundę przy wyniku 14-15 i wyszli i runda się zakończyła. W efekcie mamy 14-16 win denial. Na grupie steam admin lounge napisał o możliwym drafcie skinow
@topt: W takim wypadku, jeżeli są ddosy i ktoś wychodzi to mają takie coś w regulaminie : Rule No 13. If player(s) disconnect from a game or a match for whatever reason and the team chooses to play on the bets will remain. The same applies if a game starts with missing player(s)