Wpis z mikrobloga

@The_Linkos: ile ci szło? U mnie dzisiaj 23 dni po dostaniu trackingu powerbank dopiero dotarł do holandii. Masakra jakaś. Ostatnio większość rzeczy mi dochodzi w ~10 dni. Dzisiaj mi przyszły żarówki led wysłane 4 dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@The_Linkos: Mój mi band też dzisiaj przyszedł od Goldwaya, niestety coś mnie podkusiło i kupiłem dodatkowo pomarańczowy pasek... jest taki se (pasek) ale czarny super! Przyszedł z naładowaną baterią do 56% od 12 zeszło mi tylko 2% baterii :)
  • Odpowiedz
@LubiPiwko: Wyraźnie pisze w opisie ze inne niż czarne to fake (ale dobrej jakości ( ͡º ͜ʖ͡º) ).
U mnie podobnie 23 dni temu ładowany a ma 63%, mnie podkusiło i kupiłem do niego MiKey ;)
  • Odpowiedz
@AgonyEcstasy: To w małej kopercie to Xiaomi MiKey, taka pierdoła którą wkłada się w gniazdo słuchawkowe telefonu i w połączeniu z aplikacją jest w stanie wywoływać różne akcje telefonu w zależności np. od ilości naciśnięć, długości

W tym kartoniku znajduje się opaska Xiaomi MiBand która jest opaską z założenia producenta opaską FIT (zlicza kroki etc.) w praktyce używa się jej jako urzadzeznie powiadamiające o wydarzeniach w telefonie.
  • Odpowiedz
@The_Linkos: sam się aktywuje pomiędzy 7, a 23. Nie da się niestety póki co edytować tych godzin. Chyba, że chodzi ci o tracker snu - to też się samo aktywuje :D
  • Odpowiedz
@The_Linkos: @Lanc: i jak panowie z baterią po pierwszej dobie? U mnie (z tym że nie Gold Way) po nieco ponad dwóch dobach (ok. 60 h) 82% baterii, a ładowałem do setki przed rozpoczęciem korzystania. Rozumiem, że u was lepiej i #tylkogoldway? ;)
Swoją drogą, @Lanc, jeśli chodzi o tracker snu, to zlicza Ci drzemki w ciągu dnia? Bo u mnie w ogóle.
  • Odpowiedz