Wpis z mikrobloga

Chciałbym przedstawić swoje bety, bo czuję, że to taki dzień, w którym albo wszystko wejdzie albo wszystko #!$%@? ( ͜͡ʖ ͡€)

Titan-Epsilon

Co tu dużo mówić. Widzieliśmy jak wczoraj Titan dobrze grało. Jeśli chodzi o skilla bardzo duża forma. Gra w formacie bo3, która według mnie dużo lepsza o ten mecz bo Titan może jedną mapę przegrać choć wątpię. Ostatnio Epsilon nic nie gra - ostatnie 5 meczów (wszystkie bo3) przegrane. Raz w tych 5 meczach ugrali jedną mapę. Head to head zawsze wygrywa Titan. Chyba więcej nie muszę mówić? Ode mnie leci high bet.

VP- Penta

VP jeśli chce wyjść z grupy musi to wygrać. Po prostu musi. Oczywiście % są przesadzone, ponieważ to jest 65-35 w mojej ocenie. Penta ostatnio ładnie strzela, ale to jeszcze nie jest to zgranie jakie posiada VP. Kwestia DDOS'ów. I o to się głównie rozchodzi. Ja postawiłbym na mecz gdyby było 60-40 albo w tych okolicach. W obecnym momencie 83% VP nie przemawia do mnie. Gdy w takim meczu online VP jest overdogiem jest 90% szans, że będą DDOS'y. Ja polecam skipować ten mecz albo ICB(gówno-skiny) na Penta.

K1CK - Orbit

Bardzo ciężki mecz. Z tego co widzę na hltv te drużyny nie grały ze sobą nigdy. Format bo3. Ostatnio Orbit ugrywało mouz w formacie bo3 po czym przegrywało na unu.ain do 13 i na Gplay do 2.... w K1CK fox jest czołowym zawodnikiem, ale w Orbit jest takich dwóch (centryz i pyth). Jak dla mnie to ciężki wybór. Przekonuję się tym, że pokonali mouz ONLINE dwa razy i troszkę za procentami. Polecam mid-low na Orbit.

HR - DPNR

Ciężko ocenić już teraz, ponieważ nie znamy wyniku meczu VP - Penta. Jeśli VP wygra tamten mecz HR musi ugrać żeby wyjść razem z VP z grupy. W innym przypadku 3 drużyny tyle samo punktów. Jeśli VP przegra to HR może oddać mecz i dać DPNR zwycięstwo co będzie skutkowało tym, że VP nie wyjdzie z grupy. Mam nadzieje, że tego nie zrobią i będą grać normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po wczorajszym dniu mój becik leci na HR. Oczywiście mid-low.

VP - Titan

No to mecz dnia. Huhu. Po pierwsze musimy zobaczyć jak VP będzie grało z Penta. Czy byali zacznie coś grać i czy nie będą dostawali DDOS'ów. Druga sprawa to czy Titan na spokojnie ugra Epsilon jak wczoraj ESC. Osobiście ode mnie leci low na Titan chociaż to jest najbardziej ryzykowny mecz Dnia. Low na VP.


#csgolounge #csgobets
MokrySuchar - Chciałbym przedstawić swoje bety, bo czuję, że to taki dzień, w którym ...

źródło: comment_CfDfM9qNThnk5QeQ0Obh1h8I1Kzg874M.jpg

Pobierz
  • 7