Wpis z mikrobloga

Kolejne ogłoszenie o pracę w #poznan !


Szukamy studenta/osoby uczącej się do pracy w charakterze pomocnika technika.

Do obowiązków pomocnika technika należy:
- montaż podzespołów w już zdiagnozowanych laptopach
- testowanie naprawionych laptopów
- instalacja systemów operacyjnych Windows
- demontaż laptopów na części
- picie kawy i przeglądanie Mirko

Oczekujemy od kandydata:
- zaangażowania w pracę
- chęci rozwoju i nauki
- umiejętności montażu i demontażu laptopa
- znajomości afer wykopowych oraz nomenklatury mirkobloga
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:
- stabilną prace z możliwością rozwoju zawodowego
- możliwość nauki i szkoleń
- wsparcie zespołu doświadczonych naprawiaczy
- śmieszkowaniepozakontrolo
- możliwość pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
- dopasowanie godzin pracy do zajęć na uczelni
- dostęp do breloków BGA

Forma umowy i wynagrodzenie:
- Umowa zlecenie
- na początek stawka godzinowa od 8 do 10 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Chętne Mireczki wysyłają CV na adres:

kontakt@naprawalaptopow.pl z tytułem - "pomocnik śmieszka"

Aby info dotarło do jak największej ilości prawilnych kandydatów zachęcamy do plusowania wpisu ponieważ wśród plusujących ten post wylosujemy 5 osób którym wyślemy upominki niespodzianki (jeżeli zostaniesz wylosowany - odezwiemy się na PW)

Na koniec trochę tagów:

naprawalaptopow - Kolejne ogłoszenie o pracę w #poznan !

SPOILER

Szukamy studen...

źródło: comment_SIuen2g7Vq9tnkDEs8fGQnh2zyLM2DOf.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow, moglibyście podesłać te pytania kontrolne jak skończycie rekrutacje?
Do Poznania mam trochę bardzo daleko ale moduł e.12 teorię już zdałem. Chce się sprawdzić jak to się ma do wiedzy wymaganej od pracodawcy.
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: Jakieś 1840 zł netto w pełnym wymiarze godzin o ile dobrze policzyłem czyli trochę mało żeby się przeprowadzać do Poznania. Poza tym nie jest to ogłoszenie "o pracę", a zlecenie czyli umowa cywilno-prawna (niepracownicza).

  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: Jakieś 1840 zł netto w pełnym wymiarze godzin o ile dobrze policzyłem

@dreaper: zle policzyles.

W 2014 sredni miesieczny wymiar czasu pracy wyniosl 166h, czyli 1328-1660 netto, w zaleznosci od stawki. A ze to poznaniacy, to stawiam dolany przeciw orzechom ze stanie na 1328 :)
  • Odpowiedz
@Dutch: w tym miesiącu są 22 dni pracujące od poniedziałku do piątku (8 x 10 PLN = 80 PLN, 8 x 8 PLN = 64 PLN)

22 x 80 PLN = 1760 PLN

22 x 64 PLN = 1408 PLN

to są i tak kwoty maksymalne
  • Odpowiedz
Pzn :)
Przeżyłem już swoje chwilę grozy w serwisie elektroniki (Telebimy LED, sterowane kompami głównie z windami, czasem androidami)- tworząc taki właściwie od zera do zasięgu ogólnopolskiego (podwykonawcy, ale bardziej rzeczy elektryczne niż elektroniczne).
  • Odpowiedz