Wpis z mikrobloga

#getgems Wycena GEMS no i już właśnie cena przekroczyła cenę z przedsprzedaży obecnie 0.00012 BTC za 1 GEMZ. Wg mnie to jest początek czegoś wielkiego. A przy okazji o co tu chodzi że gdy mam GEMZ na aplikacji getgems to co jakiś czas zwiększa mi się także wartość BTC Wychodzi na to że samo trzymanie GEMS na aplikacji powoduje że zarabiamy BTC! Nie złe to. Tutaj widać jak dochodzi mi BTC praktycznie tylko za to że mam GEMS na aplikacji https://blockchain.info/address/1A8HKFEDfRifY4Z4o6dpeeDM7qRAyK6tqP Proszę o opinię kogoś kto lepiej niż ja to rozumie. Względnie to BTC dochodzi zawsze przy wpłacie GEMS. Sam nie wiem.
#kryptowaluty
  • 10
@Pepeo: takie pomysły jak GEMZ były już kilka razy, i nic z tego nie wyszło poza kasą dla pomysłodawców, nie chcę cię dołować, ale za dzień, dwa gdy większość inwestorów zrozumie, że nie będzie żadnego ToTheMoon to zacznie się nerwowa, przyspieszająca spiralą w dół sprzedaż
@Pepeo: Byłem równie entuzjastyczny wobec XBOT, który był nawet lepszy bo wykorzystywał do przelewania po prostu kont twittera, i to działało bez zarzutu, rynek był teoretycznie nieograniczony (cały twitter), wielkie plany i teraz zerowa wartość, jak znam życie to pewnie ci sami ludzie teraz zrobili GEMZ tylko z większym rozmachem, pogadamy za miesiąc - 11 lutego proponuję
@plazmat: Cicho, bo misterny plan naganiania Januszy pójdzie w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jeszcze jakaś górka jak spełnią obietnice przedsprzedażowe(które muszą spełnić, żeby dostać dostęp do swoich funduszy).