Wpis z mikrobloga

@maxpawkas: Dzięki cumplu :) A koniecznie trzeba mieć tel stacjonarny, żeby netia śmigała? A T-mobile i Plusa muszę obczaić :) Tylko że no, potrzebuję neta do współdzielenia.
@Akuku69: Napisałam czemu Play i Orange odpadają :) A Plusa ogarnę sobie, ale tak jak mówię potrzebujemy neta na całe mieszkanie, a nie tylko ja.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: zobacz east&west lub dowiedz sie czy inea ma swiatlowody w Twojej lokalizacji. Mam inee na lokietka/piatkowie i dziala ok wlasnie po ffth, miej jednak na uwadze ze inea domyslnie uzywa cg-nat.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: no ale to było kiedyś, a teraz zasieg w miastach się zmienia, polecam kupno starterów i porównanie.
a co do neta na całe mieszkanie, to ruter za 100zł z możliwością podpięcia modemu 3G ;]
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: O, zapomiałam o E&W, dzięki :)
@Akuku69: Spoko, dzięki. W sumie racja, to było 2 lata temu, no ale współ miała telefon w Play i jej czasem zasięg uciekał, a ja mam pomarańczowych i też szału nie ma. I tę opcję z routerem i modemem 3G tteż już mam na uwadze :)
  • Odpowiedz
@Akuku69: Spoko, dzięki. W sumie racja, to było 2 lata temu, no ale współ miała telefon w Play i jej czasem zasięg uciekał, a ja mam pomarańczowych i też szału nie ma. I tę opcję z routerem i modemem 3G tteż już mam na uwadze :)


@niedzwiedzica: a dziewczyno teraz mamy LTE pięknie, a jak Ci zalezy by nie wiązać się na długo to najlepiej ;)
  • Odpowiedz