Wpis z mikrobloga

@kociaq: poznałam ich przez przypadek, znajomy zabrał mnie na Torwar, bo dostał od kogoś darmowe wejściówki, że jakiś koncert i jakiś kabaret. W ten sposób zakochałam się w LIMO i lekko zakręciłam na punkcie Łez.;)
@suckinsyn: A co do ubierania to fakt, muszę się zgodzić. Bardzo nie podoba mi się szarość na ulicach Warszawy, która tylko od czasu do czasu jest przerywana kolorowymi akcentami.

Co do brzydoty, to jednak z tym się nie zgodzę.;)
@biuna: Najgorsze jest to, że jak się ktoś ubierze kolorowo, to zazwyczaj są komentarze, że ojej, co to za styl, że to tamto itd, od mijanych gimbusów.; p A raz starsza pani do mnie wyskoczyła z tekstem, że się ubrałam jak kot w butach. :D
@biuna: Mialem dzis niebywala nieprzyjemnosc podrozy tramwajem. W zime wszyscy sa ubrani na 3 kolory; szary, czarny, bruntanty. Sam tez nie lubie jaskrawych barw, ale wszyscy wygladaja tak samo.

Polski sa stosunkowo brzydkie. Na zachodzie generalnie jest wiecej zadbanych kobiet; tam gdzie wyzszy standard zycia. Zawsze bolalo mnie dupsko z powodu pychy "najpieknieszych na swiecie polek", haha arystokratki.
@zurawinowa: Ano niestety. Mnie bardzo bawi teraz jak wsiadam do autobusu, zdejmuję czapkę i ktoś powiedzmy obejrzy się i kątem oka zobaczy moje żarówiaste-buraczkowe włosy. Mina jest bezcenna.:)

Ale w sumie złego słowa nie usłyszałam na temat włosów od obcych ludzi, zdecydowanie same teksty pt: ale masz super włosy! względnie: patrz jaki fajny kolor!

;)
Nie zebym komus personalnie ublizal; faceci w polsce to juz w ogole #!$%@? przepasc. Romany z wąsem jak wpadna przepite do autobusu z odorem rodem z kanalizacji to mam ochote na eksterminacje.
@suckinsyn: No właśnie problem Polek IMO polega na tym braku zadbania na poziomie zachodu, myślę że gdyby to było na tym samym poziomie Polki biłyby o głowę zachodnie kobiety.;)

Co do kolorów to samo zaobserwowałam dzisiaj w autobusach. I na uczelni laski u mnie albo ubierają się totalnie nijako, albo zgodnie z modą. I same brązy, szarości, czernie.. Kolorów prawie w ogóle nie ma. O.o
@biuna: Polki sa nudne; lubia wpasowac sie w jeden aktualny fason. Od facetow nie wymagam specjalnego wyszukania stylu, bo moga nadrobic czym innym, ale jak samica nie zauroczy mnie odpowiednim doborem ciuszkow to zdaje sie aseksualna.