Wpis z mikrobloga

#konsole #xbox #xbox360 #ps4 #ps3

Jestem zielony w sprawach konsol więc proszę o pomoc. Warto kupić 360 z kinectem? Jaką wersję? Wychodzą na to jakieś gry nowe? Czy lepiej dopłacić i kupić xbox one, a może wogóle ps3/ps4? Jak wygląda sprawa cen za gry? [cebula]Są jeszcze możliwości piracenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) [/cebula]
  • 11
@flex: Jeżeli już to wersję Slim lub nowsze. Wychodzą nowe gry. Zależy od Ciebie czy chcesz dopłacać do xOne (droższa konsola, droższe gry). Gry nowe ok 200, używane 20-100 (od gier starszych kilkuletnich za grosze do nowszych tytułów typu gta5). Jest możliwość piracenia, ale wiąże się to z przeróbką konsoli i możliwością bana na multi. Kinect to świetna zabawka na spotkania ze znajomymi czy inne tego typu imprezy, ale sam bez
Nie no ja się nie znam na konsolach, nie miałem nigdy z tym ustrojstwem doczynienia i nie potrafię pomoc, zazwyczaj gram na PC

Jakbym miał kupić konsole to bym kupił ps4, a jak jest z grami itp. to nie wiem
@flex: Tylko Slime, 250GB, kineckt spoko :D Można przerobić i piracić = nie ma multi. Sam mam taką wersje i w sumie na niej nie gram bo mi się nie chce :< Ale i tak chyba warto moim zdaniem :P Koszt przeróbki (taką jak ma mam bo są 2 typy, RGH) 150zł