Wpis z mikrobloga

Chce powiedziec ze slucham progejowskich audycji na tokfm i staram sie szanowac prawa gejow - staram sie tez szanowac kosciol katolicki i modlic sie i nie grzeszyc. I Polske tez staram sie szanowac i nie pluc na godlo.

Obawiam ze nic wiecej nie moge dla was zrobic chlopaki - co bym nie robil to nie dam rady zostac 1 z was bo to jest po prostu glupie.

Czuje sie pominiety.
  • 12
@bardzospokojnyczlowiek: No ogolnie o nich wszystkich i ich poglady - ja sie pytam co ja mam robic i gdzie ja mam isc skoro oni chca zeby przykladowe miasto wygladalo tak:

kosciol, klinika aborcyjna, klasztor, klub gejowski, muzeum narodowe, klub lewicy, pomnik dmowskiego, centrum wydawania zasilkow itp.

Ja sie pytam ich wszystkich a gdzie jest miejsce dla mnie?
@bardzospokojnyczlowiek: Panie - daj pan ty spokoj - przeciez pisze ze muzeum narodowe, kosciol, pomnik, papiez, kibole, naziole (a tam tez pelno gejow wsrod kibicow tylko sie nie przyznaja).

Co oni sie tak oddzielaja? Takie ryje albo dziadki - po co to sie tak wykloca? Co to tak 1 z 2 wymysla sobie jakis wyimaginowanych wrogow?
@bardzospokojnyczlowiek: A ja moge tylko wzruszyc ramionami no bo co ja mam z toba o tym rozmawiac jak ty cos tam kminisz? Mnie bardziej dziwi to ze sa ludzie z ktorymi nigdy o tym nie porozmawiasz i oni sie zabarykaduja po kosciolach albo innych komunistycznych sektach.

Takie kazie szczuki to sa fajne dupy ale co im sie roi w tych glowach - odezwac sie do lewakow nie mozna na wykopie bo
@Podstepny_czereb:

ja sie pytam co ja mam robic i gdzie ja mam isc skoro oni chca zeby przykladowe miasto wygladalo tak: kosciol, klinika aborcyjna, klasztor, klub gejowski, muzeum narodowe, klub lewicy, pomnik dmowskiego, centrum wydawania zasilkow itp. Ja sie pytam ich wszystkich a gdzie jest miejsce dla mnie?


Dokładnie tam, gdzie zechcesz pójść.

Bajdełej - możesz mi naświetlić, jakich wrogów sobie wymyślam? Tak jakoś... mozliwie konkretnie.

I naprawdę- bardzo trudno podejmuje