Wpis z mikrobloga

Kochani Moi spod #ubierajsiezwykopem!

Tym razem nie udało się podbić głównej, ale po raz kolejny pragnę wam podziękować za okazane wsparcie! Rośniemy w siłę i nic nas nie powstrzyma przed niesieniem kaganka męskomodowej oświaty. A ja po raz kolejny podkreślam, że założenie konta było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjąłem w mojej blogerskiej karierze ()

Ponadto z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę wam życzyć nie tylko stylowego ich przeżycia, ale także okazji do prawdziwego świętowania w gronie najbliższych wam osób. Korzystajcie z tego czasu obficie - na co dzień tak często nam go brakuje. Heheszkowanie w realu potrafi być prawie tak przyjemne jak to na wypoku ( )

Dodatkowo załączam wam zestaw wigilijny, ze świątecznie odpowiednią wpinką, która pierwotnie była... kolczykiem ;D

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na karpie, bo można od nich ponoć nawet dostać zawału. #pozdrodlakumatych

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #waywt #ootd #perelkizlumpeksu
UszatyBloger - Kochani Moi spod #ubierajsiezwykopem!



Tym razem nie udało się podbi...

źródło: comment_iaPZLQNw2WFbU72VqD8JEbQGdRFD1MFI.jpg

Pobierz
  • 7
@UszatyBloger: Pamiętam, że jedną z najfajniejszych tegorocznych rzeczy na mirko było właśnie pewne rozpoczęcie udzielania się takiego jednego blogera, którego stronę miałem okazję odwiedzać regularnie od ładnych paru miesięcy. Także ten, fajnie że jesteś.

Zestaw równie ładny, co wszystkie te rzeczy, których serdecznie życzę (świątecznie i nie tylko) zarówno Tobie i wszystkim mireczkom, którzy udzielają się oraz korzystają z porad pod "naszymi" tagami. :)

@TadeuszSynZygmunta: Nie wiem, z czego ten