Wpis z mikrobloga

Świetne anime, jestem już przy końcu oglądania i na pewno będzie mi brakować. Zdecydowanie mocno psychologiczne oraz taktyczne walki. Co prawda nie wszystkie, ale większość.

Podobał mi się cheapter z mrówkami, a konkretnie walka w pałacu, gdzie narrator zaczyna szczegółowo wyjaśniać przebieg walk. Super też były zadania podczas zdawania na licencję łowcy.

Mocne zwroty akcji - odcinek zaczyna się przewidywalnie a kończy w zupełnie inny sposób (sytuacja zmienia się o 180 stopni). Jedna postać jest, przywiązujesz się do niej, a nagle ona umiera lub znika i dziękuję.

Jedynie do czego mógłbym się doczepić, to poziomy mocy - które często zmieniają się. Np. zbyt szybki przyrost sił u mrówek oraz kilka innych. No i może to, że świat jest troszkę zbyt szeroki - z jednej strony łowcy - kozaki, z drugiej mafie które mają swoich kozaków wynajętych, gdzieś pomiędzy jest wieża walk na której jest 250 poziomów, tam oczywiście siedzą same kozaki ( ͡° ͜ʖ ͡°), poza tym organizacja przestępcza - greed island ... i wiele innych.

#hunterxhunter #anime
  • 10
  • Odpowiedz