Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: No fajnie tylko ze gladiator stance byl do przodu troche za bardzo. A na HC nigdy nie widzialem paladyna z wiekszym dps ode mnie wiec nie wiem gdzie sa OP... Monk moze na AoE ale tez bardzo sytuacyjnie. Zreszta, chyba nie chodzi o to zeby sie dps brandzlować w tej grze, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stingah: @Aryo: Skoro nerfią jednego z czołowych DPS to dlaczego nie resztę? I to jeszcze dokładając tankowi rykoszetem. Po fixie mój DPS spadł lekko o 2k i to po zmianie bronia z 620 na 636. Mówię o single target, na aoe różnie bywa. Poza tym zauważcie, że Glad praktycznie nie posiada bursta.
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Ok, moze masz i racje ale w tej fazie i tak bym sie nie martwil za bardzo bo na pewno bedzie jeszcze fala nerfów i buffów przed 1 tierem. Ja tylko czekam az mi mojego DKa znerfuja, ale na razie nie narzekam i sie nie wychylam ;). Planuje zrobic warriora alta ale raczej Fury bede grac niz Glad. A jezeli ufac symulacjom (np noxxic.com) to warrior z gladiator stance
  • Odpowiedz
@stingah: Noxxic to mniej więcej poziom Faktu ;) Nie należy się nim specjalnie sugerować. Fury mi nigdy nie podchodził a Arms jest niegrywalny ze względu na rotację (a właściwie jej brak) co zabiło grywalność. I obawiam się, że przed 6.1 warek się nie zmieni, bo Blizz będzie się tłumaczyć, nawet nieco słusznie, skalowaniem gearu.
  • Odpowiedz