Wpis z mikrobloga

www.wiadomosci.onet.pl/warszawa/zadymiarz-z-marszu-niepodleglosci-wyraza-skruche/ymevn

możliwe, że było, możliwe, że przespałem, na topie teraz fałszowane wybory i zapowiedź polskiego majdanu, ale...

matko :D To jest prze-pię-kne. Gość jakby wyjęty z filmu Koterskiego albo Smarzowskiego. Ze słów pała inteligencja, pewność siebie, argumentacja. A wisienką, ba!, WIŚNIĄ prawdziwą, na torcie jest szalik Polski założony na rozprawę sądową. Szyk, elegancja, WALKA.

Niech no ten mirek się ujawni. Bo przecież on musi tutaj być i walczyć, sierpić i młocić czerwoną hołotę :D

Albo po prostu dostał przydział na główną.

#marszniepodleglosci #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #rassierpe
  • 6
  • Odpowiedz
@danin: widzę, że Ty i PatologiiZew to jedność - co koment, to wymiana plusików :D Czyżby teoria o kryptogejostwie homofobów się potwierdzała? :D
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: @danin: Panowie, tym razem bez wymiany plusików? Nie zwracajcie na mnie uwagi, nie krępujcie się :) Serio - nie mam nic przeciwko takim związkom. Bądźcie szczęśliwi.

Danin - miałeś chyba ustosunkować się do swoich manipulacji na temat prowokacji, czyż nie? Ikry brakuje, żeby przyznać się do kłamstwa? :) Wołałem Cię kilka razy i jakby Ci języka w gębie nagle zabrakło :(
  • Odpowiedz