Wpis z mikrobloga

@ckbucu: a ja mam pc na ktorym moge grac we wszystko na ultra z 144 fps jak bym mial monitor(ale nie mam bo nie potrzebuje), a mimo wszystko katuje gry na konsolach, boli cie to ? to sie nazywa wybor xD ty nie masz wyboru i nigdy mial nie bedziesz
  • Odpowiedz
@ckbucu: idz pograc na pc... zaraz zaraz, nowe unity nie pasuje pctowca, farcry tez bo od ubi xD oh nie masz w takim razie w co grac z nowosci i musisz czekac na gta
  • Odpowiedz
@wooles: kiedyś przyszło do mnie tyle kolegów że nie mieli gdzie stać i było dobrze, nie wyobrazisz sobie tego bo nie masz kolegów tylko bordo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: I co podłączyłeś 12 padów do konsoli, usiedliście sobie w kółeczku i graliście w fife? A może każdy przyniósł sobie swoją konsolę i w call of duty na aime? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: No w sumie racja, porty po konsolach takie jak Prison Architect, Civilization, Company of Heroes.

A nie czekaj, nie pograsz w to na konsoli.

W sumie nie pograsz też w stare gry, bo nie możesz mieć emulatora.

Kurcze, nie napiszesz też referatu do pracy ani nie obliczysz delty, tak mi przykro.

No i musisz bulić kilka razy więcej za grę która na PC pojawi się trochę później, przykra sprawa.

A,
  • Odpowiedz