Wpis z mikrobloga

@viejra: O ile PO jest #!$%@?ą opcją, jeśli chodzi o wybory parlamentarne, nie rozumiem dlaczego niektórzy mylą je z samorządowymi, a to zupełnie inna bajka. Za rządów HGW Warszawa zmieniła się stanowczo na plus, więc takie psioczenie nie ma sensu, tylko dlatego, że Hanka nie pochodzi z jedynej słusznej partii...
  • Odpowiedz
  • 0
@szybkiekonto: prócz tego, że metro dhogie, oraz tego, że po raz kolejny obiecuje że wybuduje metro dhugą linię mimo że miała być na euro, to to że znaczną część wpływów do budżetu jest oddawana w inne części polski zamiast zostać tutaj, to że o połowę wzrosła liczba urzędników, to że miały być wybudowane dwa nowe mosty, zbudowana obwodnica (nieucięta nagle), hmm to tak tyle na tę chwilę
  • Odpowiedz
@JackBauer:

Z Hanką jest ten problem, że jak się nie wierzy w KNP, to nie bardzo było na kogo innego głosować. Wczoraj przejrzałem programy każdego z pozostałych kandydatów i dokładnie żaden nie wydawał się sensowną alternatywą. Więc wielu wychodzi z założenia, że lepsze zło znane niż nieznane.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: To swoją drogą, ale koledzy wyżej uważają HGW za dobrego prezydenta, ciekaw jestem dlaczego. Ja wychodzę z założenia, że jak polityk pogrywał w #!$%@? tyle lat to musi odejść, bo inaczej to wyrażanie zgody na dalsze kłamstwa, przydałoby się dać szansę teraz komuś innemu.
  • Odpowiedz
@JackBauer:

Tutaj się nie wypowiem jako słok, który nie znał miasta przed HGW i oddał pustą kartę. Pewnie trochę zależy, w której części miasta się mieszka i czy inwestycje dla tej części miasta był w miare udane, czy totalnie zawalone :)
  • Odpowiedz
@Coolek: Mieszkam w Warszawie od urodzenia i faktem jest, że Warszawa się rozwija, ale jakim kosztem? Kilkunastomiliardowe kredyty, których nigdy nie spłacimy. Większość inwestycji opóźniona, a ich koszt o wiele wyższy niż w rzeczywistości.

http://www.bryla.pl/bryla/1,85301,13584017,Plac_Szembeka_po_remoncie__ZDJECIA_.html

Tutaj wspaniała inwestycja niedaleko mnie. 22 mln złotych za parę metalowych lampionów, trochę ławek i fontanny, które tryskają wodą na wysokość
KajakiemprzezTybet - @Coolek: Mieszkam w Warszawie od urodzenia i faktem jest, że War...

źródło: comment_rGbzmkSGj1Au9uHTEh2fxfm3yyPpRYud.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz