Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta Przesiąść się z sgs3 ( wczoraj mi upadł ekran zbity więc jestem stratna, mam zamiar naprawić ) na lg g2 za fajną cenę 800 ?? ( może 700 ) stan idealny z tyłu tylko logo lg odpadło. Będę trochę w plecy ponieważ jak naprawię sgs 3 to i tak dostanę za niego grosze i mirki powiedzcie opłaca się takie kupno?? Zawsze staram się kupić lepszy telefon ten już przetestowałam robi troszkę gorsze zdjęcia od sgs3 ale nie wiem czy jest sen przesiadać się czy będą jakieś wielkie różnice c, słyszałam, że ten telefon to petarda ?? W samsungu denerwują mnie zacięcia spowolnienie (dużo aplikacji ).. wiem, że w g2 jest tylko pamięć wew no i brak wyciągalnej baterii co w sony xperia p mnie strasznie denerwowało jak coś się zawiesiło...

#lgg2 #sgs3 #lg #samsung #technologia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolajjnn: nie będę oryginalna, ale jeśli chcesz żeby ci się nic nie zacinało kup coś z Windowsem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jeśli naprawa będzie cię kosztowała coś koło tego ile nowy telefon, to raczej nie warto się bawić w naprawianie. Spróbuj wystawić swój telefon na tablicy może ktoś będzie go chciał na części i nie będziesz aż tak stratna
  • Odpowiedz
@karolajjnn: Jeśli faktycznie stan idealny za tę cenę, to bierz.

Nakładka LG jest genialna, nie to co ten samsungowy TouchWizowy szajs. Nie tnie, idealny do oglądania oglądania filmów 1080p i internetu. Trochę jestem zdziwiony twoim stwierdzeniem, że sgs3 z 8 Mpix robi lepsze zdjęcia od G2 z 13 Mpix.

Co do zawieszenia się (nie zdażyło mi się jeszcze), to nie trzeba wyciągać baterii przecież. Przytrzymujesz power kilkanaście sekund i telefon
  • Odpowiedz
@Kliko: robiłam kilkanaście zdjęć porównawczych różnica największa to w kamerce z przodu, czytałam że mocną stroną lg g2 jest robienie zdjęć ze światłem dziennym ja robiłam już wieczorem w pokoju.
  • Odpowiedz
@karolajjnn: Raczej żaden telefon nie nadaje się do robienia zdjęć ze słabym oświetleniem.

Jako ciekawostkę dodam, że G2 to jeden z 3 telefonów, które mogą pstrykać prawdziwe RAWy (przy użyciu pewnej aplikacji). No i na początku 2015 roku mamy dostać androida 5.0.
  • Odpowiedz