Wpis z mikrobloga

Wcześniej pytałem o drukarki laserowe jakie polecacie, ale doszedłem chyba do wniosku, że jak dla mnie może bardziej przyda się drukarka atramentowa (co jakiś czas drukuje tylko pare stron)

Jaką drukarkę atramentową polecacie do 400zł? Najbardziej zalezy mi na tym, żeby miala wifi, tusz nie wysychał po paru dniach i tanie zamienniki.

#drukarki #komputery
  • 18
@muffman: Dołuż parę złotówek i kup Brothera DCP-J105 cena w przedziale 440-500 zł czarny tusz na 2,4k wydruków kolory bodajże 1,5k. Cena jednego tuszu około 40 zł. Nie znajdziesz chyba nic bardziej ekonomicznego :)
@muffman: Tylko Brother. Miałem Lexmarki, HP, ale nic nie dorównuje Brotherowi pod względem kosztów eksploatacji. Tani tusz i Brother nie #!$%@? z jakimiś chipami w kartridżach. Po prostu ma pojemniki na tusz, każdy osobny kolor, bez tej gąbki w środku. Dolewasz kiedy chcesz, nie zasycha. W HP i Lexmarku musiałem co jakiś czas moczyć kartridż we wrzątku, jak nie drukowałem nic przez miesiąc, a tu nie ma problemu.
@p1tbull: a dobra, chyba się skuszę na Twoją ofertę, w sumie z duplexu bardzo rzadko będę korzystał o ile wgl bede korzystal, a tansza eksploatacja zawsze sie przyda :)
@muffman: No jak na czym polega duplex ręczny stoisz/siedzisz przy drukarce skupiasz się na każdym wysuniętym milimetrze kartki, po czy gdy nadrukujesz już coś na jednej stronie bierzesz ją w dłoń i przekładasz na drugą stronę drukując jednocześnie na drugiej stronie tej samej kartki ( ͡° ͜ʖ ͡°)- . A tak na poważnie jak bym miał wybrać duplex a tanie drukowanie to