Wpis z mikrobloga

Czy mając konto techniczne w mbanku, mogę wypłacić z niego pieniądze przez Internet? Spłacam na nim raty, omyłkowo przelałem nieco większą kwotę niż powinienem i została mi tam drobna nadwyżka.

#mbank #bank
  • 10
  • Odpowiedz
Poza tym sam sięz tym borykałem, wystarczy ustawić sobię autoryzacje SMSem zwrotnym. Tanio, szybko i skutecznie. Polecam. : )
  • Odpowiedz
@Dramir: Nie ma możliwości wypłaty środków z rachunku technicznego. Środki te pozostaną na rachunku i pobrane zostaną przy kolejnej racie - proponujemy obniżenie o tę kwotę środków przekazywanych na spłatę kolejnej raty kredytu. Jest także możliwość wykorzystania tych środków na wcześniejszą spłatę po złożeniu uprzednio odpowiedniej dyspozycji w serwisie transakcyjnym.

Pozdrawiamy, Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: podbiję 2 letni temat, ale mam podobny problem. Przy przelewie do spłaty kredytu z historii przelewów wybrał mi się przypadkiem rachunek techniczny, który służył u was do spłaty innego kredytu. Tamten kredyt już został spłacony parę miesięcy temu jednak pieniądze dzisiaj na ten rachunek techniczny wpłynęły i teraz pytanie jak mogę je z tego rachunku przelać na inny?
  • Odpowiedz
Podbijam o kolejne półtora roku, bo ten posta pojawił się, gdy szukałem odpowiedzi na swój problem.

Chciałem wpłacić gotówkę na jakieś konto (w 1. oddziele brak kasy, wpłatomat kazał mi się zarejestrować, łyknął złotówkę i rzucił na koniec błędem, na poczcie brak druczków do przelewu, tylko info, że mogę sobie wydrukować wzór ze strony www) i przypomniałem sobie, że mam jakieś konto w mBanku. Wpłaciłem w oddziale gotówkę i w domu zorientowałem
  • Odpowiedz