@mojemirabelki: A @moderacja i @m__b maja gdzieś to ze dzięki ich bierności na wykopie pięknie pielęgnowane są antyzachodnie nastroje.

Jakby ruscy chcieli zacząć siać dezinformacje w polskim internecie to na wykopie mogliby zaoszczędzić kasę. Tutaj moderacja woli usuwać przekleństwa i astronautę, a takie fejkow gowna latają sobie na głównej przez kilka dni i ci co to łyknęli już nigdy nie dowiedzą się, ze wykopali kłamstwo.

Czy wykop ma
  • Odpowiedz
#historia #archeologia #pytanie #pytaniedoeksperta #zydzi

Z opowieści jednej czy dwóch sędziwych osób ze wsi wiem o miejscu (właściwie to są dwa miejsca i jedno powinno być prawdziwe) w którym Niemcy zamordowali Żydów i zakopali ich. Ogólne fakt w okolicy znany, ale zapomniany i raczej nikogo nie interesuje. Do jakich organów czy organizacji należy zgłosić ten fakt, aby sprawdzić czy jakiś pochówek został
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawery1: Ja odezwałbym się do IPN-u. Ziemi nikomu nie zabiorą, ale gdyby chcieli robić badania i ekshumację, to musieliby to pole przekopać i nie wiem, czy zrobiliby to w okresie, gdy nie są prowadzone prace polowe ani nic na polu nie rośnie.
  • Odpowiedz