0.3% przy zazwyczaj mocno niedoszacowanym PiSie to może być ciekawe jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obawiałem się większej straty, a tak jeszcze wszystko w grze
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nighthuntero: Różnie może być, w 2020 Duda był niedoszacowany o 0.7 punktu procentowego. Z drugiej strony w pierwszej turze obaj kandydaci byli niedoszacowani, ale to Trzaskowski był niedoszacowany bardziej niż Nawrocki. Moim zdaniem piłka jeszcze w grze i różnie może być.
  • Odpowiedz
O O ale jazz
pisowiec kwiczy jak wieprz
konfiarz płacze brauniarz też
ja łagodnie uśmiechnięty
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oby to się utrzymało do końca, bo jak w late poll się sytuacja odwróci, to będzie beka xD

#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory moja ciocia pracuje na przejściu granicznym z węgrami. Sznury mercedesów i innych premium marek stoją w kilometrowych kolejkach. Dzieje się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach