@marcelus: stadiony Legii albo Wisły to dla mnie takie stadiony jakiegoś swansea albo innego volverhampton są krzesła jest 30 tysięcy i sumie tyle niczym się nie wyróżnia, a stadiony Lecha albo Stadion Lechii to widać że jakiś pomysł był na to by to jakoś ciekawie wyglądało, kompletnie nie rozumiem ludzi które nazywają go "pieczarką" mi on przypomina troche filharmonie w Sydney
  • Odpowiedz