@apeee: kup se distrokit i tyle. Tylko załóż konto, dodaj do koszyka i poczekaj dwa dni. Dostaniesz pierwszy mail ze znnizka i potem następny z jeszcze większą.
@Krylan: też ich rozważałem. Na ten moment wybrałem LANDR i migruje z SoundCloud. Też jest abonament, ale dość niski, bo mniej niż 100zl na rok. Jeśli przestaniesz płacić, to utwory przechodzą w tryb prowizyjny i też pobierają jakiś % od zysku, ale ich nie usuwają. Jak się sprawdza w działaniu, to nie wiem.
Jak się sprawdza w działaniu, to nie wiem.