„Toy Story 5” obejrzane i trzeba przyznać, że Pixar wrócił do formy. Nie spodziewałem się wiele w czasach wszechobecnego grania na nostalgii, ale… tym razem jest zaskakująco dobrze. Film mocno gra emocjami, ale wraca klimat pierwszych części i naprawdę działa na sentyment. Dla fanów serii, seans obowiązkowy.

#toystory5 #pixar #disney #film #kino
filmozercyCOM - „Toy Story 5” obejrzane i trzeba przyznać, że Pixar wrócił do formy. ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach