„Toy Story 5” obejrzane i trzeba przyznać, że Pixar wrócił do formy. Nie spodziewałem się wiele w czasach wszechobecnego grania na nostalgii, ale… tym razem jest zaskakująco dobrze. Film mocno gra emocjami, ale wraca klimat pierwszych części i naprawdę działa na sentyment. Dla fanów serii, seans obowiązkowy.
#toystory5 #pixar #disney #film #kino
@filmozercyCOM: dla fanów serii, to seria skończyła się na Toy Story 3.