Chód na 50 km to chyba największa walka ze słabościami, często sam idziesz 50km a do tego potężny ból mięśni
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki ten chód to idiotyczny sport xD
Po co to w ogóle istnieje
Ani nie chodzą ani nie biegną tylko kręcą dupskiem xD
#tokio2020
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chłopy chodzą dużo szybciej niz ja biegam ale beka ten "sport".
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande: to fakt malo amatorów biega jakieś dłuższe dystanse w okolicach 4 minut. Aby biegać 4 minuty to trzeba być w miarę dobrym amatorem. Niektórzy nawet pomimo wielu lat i zapału nie są w stanie tak szybko biegać.
  • Odpowiedz
Widzę że Kamila Licwinko nawet nieźle w eliminacjach i gdyby nie to, że jakieś dziwne bledy popelnia, to na luzie mogła załatwić to w 3 skokach
#tokio2020
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak często zdarzają się kontuzje w tym sporcie? Przecież cały czas biegną na piętę, pewnie im siadają kolana.
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten uczuć, gdy Babiarz komentuje z Sapporo i nawet nie może zrelacjonować występu swojego filigranowego ulubieńca... (,)
#tokio2020 #skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach