• 730
@ziemba1 ohydne, nie obchodzi mnie co on robi w swoim wolnym czasie. Niech on sobie będzie kim chce, ale nie chce oglądać takich zdjęć, ja jestem normalny.
  • Odpowiedz
#tokio2020
Trochę za dużo dla jednego człowieka. Lewandowski kontuzja, a cały sezon w Bayernie i jeszcze euro w lipcu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach