Te wieloboje to trochę jak zawody szkolne XD Takie wszystko i nic. Z jednej strony szacun za ogarnianie tylu dyscyplin na wysokim poziomie, ale bez sensu to oglądać jak obok TOP zawodnicy danej dyscypliny wykręcają dużo lepsze wyniki.
#tokio2020
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witold54: I triathlon też bez sensu, skoro gdzieś tam ktoś lepiej pływa, ktoś inny lepiej jeździ, a inny lepiej biega.
No i ogólnie to sport to kupa, bo lepiej na działeczce przy piwku hrum hrum
  • Odpowiedz
Jeden chłopiec urodził się biegaczem średnim, a drugi zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden ma kontuzję, a drugi zgubił buta.
#tokio2020 #kapitanbomba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy jak Lewandowski i ten łysy, którzy perfidnie ukrywają brak przygotowania i lenistwo jakimiś dziwnymi kontuzjami/wypadkami byle tylko poimprezować w miasteczku olimpijskim powinni zwracać koszty podrozy
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warholm zapatrzył się na Dobka i myśli o tym, by biegać 800m:

Celem Warholma na kolejne lata może być powtórzenie drogi Patryka Dobka. To zresztą było jedno z pytań podczas spotkania z krajowymi dziennikarzami. "Polak pokazał, że to jak najbardziej możliwe", padło w sali.

– Muszę być szczery: tak, zastanawiałem się nad tym. I dalej zastanawiam. 800 metrów jest bardzo kuszące, ale tego nie da się zrobić z dnia na dzień. Ewentualne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roger_Casement: Norweg to może się przerzucić na cokolwiek złamanie 46 sekund na plotkach to wynik kosmiczny, równie dobrze może iść na 400 płaskie bo może mógłby złamać 43s albo właśnie 800
  • Odpowiedz
Patrząc na starty w mikscie oraz teraz w eliminacjach sztafeta na finał powinna wyglądać tak:

Kiełbasiński->Hołub->Baumgart->Kaczmarek.

Święty jest najsłabsza z naszych. Teraz czas Ani z bloków 51;01 (PB), między czasy Gosi i Igi na poziomie 50,20-40. Teraz wiadomo, Justyna odpuściła na końcu, ale w mikscie miała z czwórki Kaczmarek, Baumgart i Hołub również najsłabszy międzyczas. Oprócz doświadczenia, nie ma argumentów, żeby biegła.
#lekkoatletyka #tokio2020
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak u Was, ale ja byłem mega smutny po kontuzji Lewandowskiego, ale potem ten Rozmys i jego zagubiony but tak mnie rozbawił, że już mi popsuty humor przeszedł XD
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach