W sumie mam też 92 ED na serwerze antica na sell xDD #tibia #antica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Amazing_High94
- 3

Derasot
- 0
@Amazing_High94: cena?
Amazing_High94
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Amazing_High94: psss tanioszka!
@Amazing_High94 wezmę to za 120 jak wystawisz na allegro, do ceny dolicz prowizję którą opłacę i dorzuc maila a pozytywa wystawie po miesiącu jak będę mieć rkeya xD
Hej, jestem nowy w #tibia i dostałem questa od boozera żeby dostać się do kazordoon. Jak to zrobić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poleca ktos jakiegos otsa, zeby sobie pograc z nudow ? Gralem na real, ale szkoda mi kasy na pacca i ccki a bez tego jest lipka
#tibia
#tibia
114 facc knight, gdzie expic bo na corymach za dlugo.
#tibia
#tibia
- 1
Sprzedam 75 knighta, świat Epoca, podstawowe eq, bez rk, kupujesz, rejestrujesz, ładujesz paka i grasz :)
Cena to 125 Tcków / 2 dyszki
#tibia
Cena to 125 Tcków / 2 dyszki
#tibia
- 1
Sprzedam 230+ ek'a na medivii legacy więcej informacji dla potencjalnego zainteresowanego na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
#tibia
- 2
#tibia wiadomo juz co z ta wyspa za bramka?
mireczki z #tibia da się teraz ustawić hotkeye dla innych postaci osobno?
- 2
@pierogikek: w najnowszym kliencie?
Da sie tylko nie pod profke a pod nick. Tam gdzies w general jest taka opcja a potem nazywasz każdy config nickiem postaci i samo zmienia przy logowaniu na postać.
Da sie tylko nie pod profke a pod nick. Tam gdzies w general jest taka opcja a potem nazywasz każdy config nickiem postaci i samo zmienia przy logowaniu na postać.
@pierogikek tak i jak dane ustawienie hotkeyow zapiszesz nickiem postaci to będzie ci się automatycznie zmieniało po zalogowaniu na daną postać
Jaki świat? Gdzie mirki? //newbie//
#tibia
#tibia
- 1
@krzysztof-marcin-rybacki: Pozdrawiam cumplu :) Miłego wieczoru.
@Adderatem: https://www.wykop.pl/wpis/31878647/po-wczorajszym-strimie-nastala-niepowtarzalna-okaz/
mam nadzieje ze wybrales jedyny sluszny serwer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam nadzieje ze wybrales jedyny sluszny serwer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@crine: gdzie pracujesz lol ja sie w pracy wysrac poza przerwa nie moge bo nie zdaze z niczym xd
- 2
Siema Mirki, ile warty może być 272 RP na swiecie Secura? Retro Warrior outfit, reszta outfit to praktycznei wszystkei zrobione, oprocz insektoida i tego z feru. Mountów trochę jest, ale nie są jakieś wybitne. Questy dostępowe też wszędzie wykonane, INQ POI także. Skille 105/95 Skill. Na koncie jeszcze 4kk akurat na pacc
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
- 9
@AnonimowyBulbulator to jest jak z waleniem konia, nie mówi się o tym ogólnie, ale się to robi xD. Tak samo Tibia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fragserv_zbanowany: 200 zł.
- 8
#tibia #tibiazwykopem
Ma ktos namiary na otsa pod 7.4. Wbijalo sie passy 1/1 i wybieralo profesje albo postac typu Eternal Oblivion.
Kiedys bylo tego mnóstwo, nie gralem w tibie wiele lat i z checia bym sobie na godzinke dziennie na takiego otsa wjechal pocelowac sdki.
Szukalem na liscie otsow ale same brazolskie servery polegajace na expieniu na szczurach z rate x100 ᶘᵒᴥᵒᶅ
Ma ktos namiary na otsa pod 7.4. Wbijalo sie passy 1/1 i wybieralo profesje albo postac typu Eternal Oblivion.
Kiedys bylo tego mnóstwo, nie gralem w tibie wiele lat i z checia bym sobie na godzinke dziennie na takiego otsa wjechal pocelowac sdki.
Szukalem na liscie otsow ale same brazolskie servery polegajace na expieniu na szczurach z rate x100 ᶘᵒᴥᵒᶅ
- 0
@PustyCzlowiek dlatego ruszają od nowa. Jak byłem młodszy to marzyłem o otsie stojącym latami, ale jednak to przemija bo nie ma zwyczajnie co robić
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@Aledymyumagicala111: no 10 lvl wbiłeś bez pacca czy czym się chwalisz?
Facet, teraz to się nie skilluje bo się na trainach wszystko wbija na paccu, a to tylko 3 dychy miesięcznie. Taki skill bije się chyba koło miesiąca z tego co pamiętam, konto warte może z 10 zł xd. Przespałeś zmiany w grze :D

- 1
@UFC_Jest_W_Dupie: zobaczymy czy magical ogarnia kupionego chara, jeśli nie to się wypierdzieli na 100% i będzie piekło parę lvli
- 3
Mireczki, sprzedaje bardzo dobre stare konto. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://allegro.pl/harmonia-235-ed-162rp-121ed-damora-i7345329605.html
#tibia
http://allegro.pl/harmonia-235-ed-162rp-121ed-damora-i7345329605.html
#tibia
























