Atletico również z rigczem, nikt nie popiera tej błazenady prezentowanej przez real. Teraz pewnie zacznie się syndrom oblężonej twierdzy "chlip chlip wszyscy przeciwko nam, my tylko chcemy grać w piłkę" xDDD

"Atlético Madryt uważa, że tego typu kampanie nękania poważnie szkodzą wizerunkowi naszego futbolu i nie mogą pozostać bez konsekwencji. #stopacosoarbitralya (#stopnekaniusedziowjuzteraz)”, czytamy na oficjalnej stronie internetowej madryckiego klubu"
#realmadryt #fcbarcelona #mecz
EndrjuKatalonia - Atletico również z rigczem, nikt nie popiera tej błazenady prezento...

źródło: temp_file7036897759624038363

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach