Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@showmeyourpotatoes: z jakiej giełdy korzystasz?
@showmeyourpotatoes: ty wariacie, jak Ty to robisz. A wchodzisz all in w bitcoina jak spadnie do 50? Czy później widzisz odbicie, a ten spadek jako chwilowy?
@showmeyourpotatoes: To jest long?
@lormont: tak, spot
@Abc123cba123 kolega nowy na tagu xd
@showmeyourpotatoes: fajnie jeszcze jakbyś dodawał na końcu jaką masz średnią pozycje.
#kryptowaluty taki rozgrywam scenariusz
Konsolidacja 50-70 przez kilka tygodni - tutaj planuję zakupić 25% swoich wszystkich btc
Następnie wybicie dołem i konsolidacja 30-50, gdzie planuję zakupić resztę bitcoinów
Strefa, która została odwiedzana zawsze to 33-48
Celem średnie entry poniżej 50
Cały czas będę obserwował i scenariusz może się zmienić
Konsolidacja 50-70 przez kilka tygodni - tutaj planuję zakupić 25% swoich wszystkich btc
Następnie wybicie dołem i konsolidacja 30-50, gdzie planuję zakupić resztę bitcoinów
Strefa, która została odwiedzana zawsze to 33-48
Celem średnie entry poniżej 50
Cały czas będę obserwował i scenariusz może się zmienić
@showmeyourpotatoes: mam nadzieje ze wiecej wykopkow pojdzie z tym planem, bede mial pewnosc zeby zrobic odwrotnie
@daniel-darcio: to dobry plan
@showmeyourpotatoes: wchodzisz juz w jakies alty?
@showmeyourpotatoes: przy jakiej cenie zrobisz kolejne zakupy?
#kryptowaluty przypominam o dawno już wyznaczonych strefach zakupowych (wyznaczone jeszcze przed ath, nie jest mi ono potrzebne do wyznaczania tego typu stref), tak jak wcześniej pisałem, moimi spotowymi zakupami będę się dzielił na #spotbtc
https://wykop.pl/wpis/83939607/kryptowaluty-tak-to-widze-worst-case-scenario-33-m
czekamy na 72 z pierwszymi zakupami, nie ma pośpiechu, będzie dużo czasu na zakupy
https://wykop.pl/wpis/83939607/kryptowaluty-tak-to-widze-worst-case-scenario-33-m
czekamy na 72 z pierwszymi zakupami, nie ma pośpiechu, będzie dużo czasu na zakupy
#kryptowaluty tak to widzę:
worst case scenario 33
moja pożądana strefa na akumulację 33-48
dca zacznę już poniżej 72
rozważam też opcję, w której nie spadniemy poniżej 48
nie wiem kiedy to się stanie, nie określam konkretnych ram czasowych, cały czas będę obserwował
worst case scenario 33
moja pożądana strefa na akumulację 33-48
dca zacznę już poniżej 72
rozważam też opcję, w której nie spadniemy poniżej 48
nie wiem kiedy to się stanie, nie określam konkretnych ram czasowych, cały czas będę obserwował
źródło: image
Pobierz@showmeyourpotatoes: ja robię poprostu dca 2x w tygodniu w środę i niedziele niezależnie od ceny. Oczywiscie już jestem w plecy ale trudno nie poddam się
#kryptowaluty tak to widzę:
worst case scenario 33
moja pożądana strefa na akumulację 33-48
dca zacznę już poniżej 72
rozważam też opcję, w której nie spadniemy poniżej 48
nie wiem kiedy to się stanie, nie określam konkretnych ram czasowych, cały czas będę obserwował
worst case scenario 33
moja pożądana strefa na akumulację 33-48
dca zacznę już poniżej 72
rozważam też opcję, w której nie spadniemy poniżej 48
nie wiem kiedy to się stanie, nie określam konkretnych ram czasowych, cały czas będę obserwował
źródło: image
Pobierz@showmeyourpotatoes: Idea DCA sama w sobie wyklucza możliwość kupienia dołku, więc średnie entry 25k przy DCA było super.
Bardzo dużo ludzi spodziewa się 40-50k na btc, tak jak bardzo dużo ludzi spodziewało się 175k-200k.
Pewnie poniżej 75k bede pakowal juz kazde pieniadze w btc.
Bardzo dużo ludzi spodziewa się 40-50k na btc, tak jak bardzo dużo ludzi spodziewało się 175k-200k.
Pewnie poniżej 75k bede pakowal juz kazde pieniadze w btc.








BTC DCA 6/X
2% depo
59,797.2$
Średnie