@dzaku: ZHP w obronie moralności, eh... Zespół wg mnie popełnił błąd używając mundurów zhpowskich, są one charakterystyczne (flaga polski i logo ZHP na lewej klapie kieszeni) u chłopaków. Plus, że mundury dziewcząt nie mogą być aż tak jednoznacznie połączone z konkretną organizacją (chociaż zajeżdżają zhpowskimi).

Wg mnie w klipie nie ma niczego, czego nie widziałbym na obozach:D Nie przepadam za homopropagandą, ale sytuacja przedstawiona w klipie nie odbiega znacząco od
  • Odpowiedz