@dzaku: ZHP w obronie moralności, eh... Zespół wg mnie popełnił błąd używając mundurów zhpowskich, są one charakterystyczne (flaga polski i logo ZHP na lewej klapie kieszeni) u chłopaków. Plus, że mundury dziewcząt nie mogą być aż tak jednoznacznie połączone z konkretną organizacją (chociaż zajeżdżają zhpowskimi).
Wg mnie w klipie nie ma niczego, czego nie widziałbym na obozach:D Nie przepadam za homopropagandą, ale sytuacja przedstawiona w klipie nie odbiega znacząco od
Obraza czy nadgorliwość
http://www.mmlodz.pl/472011/2014/2/3/harcerki-caluja-sie-w-teledysku-revlovers-zhp-protestuje-wideo?category=news
Wg mnie w klipie nie ma niczego, czego nie widziałbym na obozach:D Nie przepadam za homopropagandą, ale sytuacja przedstawiona w klipie nie odbiega znacząco od