Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 195
![Ziqsu - Arkadiusz Milik
Napoli - Empoli [4]:1
#mecz #golgif #golgifpl #seriea](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8iGEoD9PrT0V7CjBdUrmGs4IdAFauD7a,w400.jpg)
- 26
@Ziqsu: wreszcie kuhwa
- 81
nieźle zawinął z fałsza
@areczek2121: niestety, ale to wynika z faktu, ze prawą nogę Milik ma do wsiadania do tramwaju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 16
@giorgioborgio istnieje ale Allan Hasiok go wygryzają
@giorgioborgio: Może on po prostu nie jest aż tak dobrym zawodnikiem jak wszyscy sądzą.
Jestem przekonany, że Milik jest już RIP dla Ancelottiego. Może nie napiszę, że Napoli do były dla niego za wysokie progi, bo początek miał obiecujący, bo na pewno bardzo przeszkodziły mu dwie poważne kontuzje, które odniósł w krótkim czasie. Mam nadzieję, że się odbuduje w jakimś słabszym klubie-może właśnie Empoli? #mecz #seriea
- 4
@giorgioborgio: Oczywiście że chodzi o kontuzje. Milik jako jeden z czołowych napastników w Europie już nie istnieje. Jedyne jego wyjście w tym momencie to odejście z Napoli lub wypożyczenie i udowodnienie swojej klasy w średnim/słabym klubie z ligi włoskiej. W Napoli już nie pogra + jest sporo plotek o tym że Napoli przymierza się do odkupienia Cavaniego z PSG.
- 2
@MrsMsx: Co ty za pierdoły pociskasz, Napoli to drugi klub we Włoszech od kilku sezonów. Nie porównuj AjaxA do Napoli XD i lig, bo w Eredivisie królami strzelców zostawały niezłe ogóry i przepadali w lepszych klubach. We Wloszech królem może zostać jedynie piłkarz światowej klasy i jest to reguła od lat.
Uwielbiam zdjęcia Luciano z włosami, czasem są tak irracjonalne, że ciężko mi w nie uwierzyć.
#pilkanozna #seriea #inter
#pilkanozna #seriea #inter
źródło: comment_JuDhNa1d9umzh2CABjiH3Fr15tGXeeXr.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Michellaga: co ten Kubica
- 0
Polecam dla tych co stawiają ligę włoską w ten weekend
https://www.youtube.com/watch?v=DbtPrpmMdUw
#bukmacherka #seriea #pilkanozna #mecz
https://www.youtube.com/watch?v=DbtPrpmMdUw
#bukmacherka #seriea #pilkanozna #mecz

- 1
@Kutotward: Oznacza gole w drugiej połowie, a casa to gole gospodarzy
Komentarz usunięty przez autora
- 2
"Napoli, Napoli, kupon Ci sp.." Jeżeli też wyznajecie tą starożytną maksymę, dzisiaj damy dowód, że to tylko miejska legenda
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.typeria.pl/typy-bukmacherskie/typy-bukmacherskie-kupon-na-piatek/
#typeria #bukmacherka #seriea #pilkanozna
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.typeria.pl/typy-bukmacherskie/typy-bukmacherskie-kupon-na-piatek/
#typeria #bukmacherka #seriea #pilkanozna
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 3
No i ta bramka Jacha, o której wspomniałem

- 128
Rafał Kurzawa jest od ponad 3,5 miesięcy piłkarzem francuskiego Amiens. No i zgadnijcie co - nie umie rozmawiać po francusku. No ale hej - powiecie, że przecież mamy 2018 rok, trener powinien rozmawiać z piłkarzami po angielsku, przecież każdy umie angielski. No to rozmawia, ale Rafał po angielsku też nie umie nić wydukać.
W przypadku Recy, to jeszcze było śmieszne, ale teraz to jest przykre. Goście zarabiają ogromne pieniądze i na co
W przypadku Recy, to jeszcze było śmieszne, ale teraz to jest przykre. Goście zarabiają ogromne pieniądze i na co
źródło: comment_8Xix9ObC5IUeL4BCfKVUsuTOrom2q7uL.jpg
Pobierz- 75
@buking: @Arthizo: Najgorsze jest to, że Kurzawa jest jedynym takim przypadkiem w całej drużynie. Cała reszta mówi po francusku i hiszpańsku, a w najgorszym wypadku po angielsku. Przecież to jest nawet dla samego zawodnika niekomfortowe, że nie może w swojej pracy z nikim słowa zamienić. Naprawdę go nie rozumiem.
- 33
@realbs: przypominam ze ten idiota siedzial bez klubu dlugi okres czasu i baki najwyrazniej zbijal
Podsumowanie gry Polaków w dniu [2018-10-28], [2018-10-29] i [2018-10-30]:
Podsumowanie z 2018-10-31 pojawi się jutro :-)
Bramkarze
Łukasz Skorupski (27 lat) [klub: Bologna]: rozegrał 90 minut. | Ocena 7.1
Wynik spotkania: Sassuolo 2-2 Bologna | Serie A (Włochy)
Podsumowanie z 2018-10-31 pojawi się jutro :-)
Bramkarze
Łukasz Skorupski (27 lat) [klub: Bologna]: rozegrał 90 minut. | Ocena 7.1
Wynik spotkania: Sassuolo 2-2 Bologna | Serie A (Włochy)
@Luca199491 Segunda division: Paweł Florek, CD Badajoz 2:0 Granada, 90 minut, czyste konto :).
- 12
Wreszcie Milan w top 4. Jak ja długo nie widziałem takiego miłego obrazka. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#acmilan #pilkanozna #seriea
#acmilan #pilkanozna #seriea
źródło: comment_MxzUBAPOv1k8uSHptA6FIjktplB9wzc4.jpg
Pobierz- 2
@DoktorNauk: Trzeba się cieszyć, ale z taką grą długo to nie potrwa :C
- 3
@Policja_Mnie_Nie_Szanuje: @maltir: Racja będzie ciężko, może nawet będzie źle ale nie jedną porażkę przeżyliśmy jako kibice milanu i trzeba napawać się tą chwilą powrotu do czołówki. Forza Milan!
Średnie kibiców na meczach domowych w tym sezonie. Inter wysoko, 6, szkoda, że w tym sezonie będę dopiero 26 grudnia na meczu.
1. Borussia Dortmund – 79,886
2. FC Barcelona – 75,591
3. Bayern Munich – 75,000
4. Manchester United – 74,474
1. Borussia Dortmund – 79,886
2. FC Barcelona – 75,591
3. Bayern Munich – 75,000
4. Manchester United – 74,474
źródło: comment_QtauOEZUBrr9tGwU1cRDD0Bm0i7m1v41.jpg
Pobierz- 87
- 15
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@HaczuPikczu: @przegryw_ale_wygryw: już
- 29
To samo pomyślałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) akurat jak szansa na dołączenie do czołówki to coś musi się s--------c. Obym się mylił. Forza Milan
@jamtojest: dziwnie to wygląda, suso na wahadle
Już dziś o 20:30 zaległy mecz #acmilan - #genoa.
Milan w przypadku wygranej ma szansę pierwszy raz od 1659 roku wskoczyć na miejsce premiowane awansem do LM.
Obstawiamy ile będzie w plecy i ile strzeli #krzysztofpiatek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seriea #milan
Milan w przypadku wygranej ma szansę pierwszy raz od 1659 roku wskoczyć na miejsce premiowane awansem do LM.
Obstawiamy ile będzie w plecy i ile strzeli #krzysztofpiatek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seriea #milan
źródło: comment_adSvj9y5ViOIMcPkAUGgm4iRuONHzaQv.jpg
Pobierz- 2
@jamtojest: Kiedy myślałeś, że wygrana z Juve to początek dobrej formy, ale wyjazd do Genoi przywrócił stary dobry Milan xD




![nieodkryty_talent - Napoli [3]:1 Empoli - Dries Mertens
#mecz #golgif #seriea #napol...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_nxQuVhL3uyWrhJBEDLtnwHpIItvu0zlv,w400.jpg)
![nieodkryty_talent - Napoli 2:[1] Empoli - Francesco Caputo
#mecz #golgif #seriea #na...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_U7F2pTDtp1X7FZi4dtjYJbkM6mBwlcCA,w400.jpg)















![Ziqsu - Alessio Romagnoli
Milan - Genoa [2]:1
#mecz #golgif #seriea](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_klTROv81oXC2fvsXn5OnuWYOdinQZKNb,w400.jpg)

![Ziqsu - Alessio Romagnoli (samobój)
Milan - Genoa 1:[1]
#mecz #golgif #seriea](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PPnvVdzGskOObVtatUmCNcdM5vnkfhhJ,w400.jpg)

![Ziqsu - Suso
Milan - Genoa [1]:0
#mecz #golgif #seriea](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_yMhl3xzUb6RUyndJnzxOkj9W14FUsEuY,w400.jpg)

Napoli - Empoli [5]:1
#mecz #golgif #seriea