@Wojt_ASR: Brawo, największy turniej który mi udało się wygrać był z fieldem 2500 osób około, a wygrałem mniej niż Ty, bo wpisowe było 1$ xD
A najwięcej zcashowałem w turnieju PLO8 gdzie grało z 200 osób, ponad 1k$.

W ogóle polecam turnieje PLO8 ;)
  • Odpowiedz
@kaay: Bo po co mu więcej? Przez ten miesiąc miał tylko jedną bardzo dużą kasę, jakieś 2-3 kasy po 4-5k, no a reszta to raczej gra na małych limitach. Jest jakieś 30k na + przez ten miesiąc.
@supremin1: jw.
@Dante15: To oglądaj częściej. Przez następnego półtora miesiąca streamuje codziennie :D sng gram tak +- od roku. Z różnymi efektami, z różną jakością gry, że tak powiem, ale
  • Odpowiedz