No to 17 stycznia powrót do Riverdale i wprowadzenie brata Betty i kolejnej odsłony akcji z Black Hoodem bo totalnie nie wierze, że to koniec.
#riverdale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enteroff: Wiem, dlatego nawet nie jesteśmy w połowie więc na pewno wątek Black Hooda nie jest zamknięty, no chyba że idziemy drogą Marvela i robimy 2 villianów na sezon.
  • Odpowiedz
ej mirki #riverdale w sezonie 1 przy pogrzebie tego blossoma leciała taka fajna muzyka. Przypomnijcie mi tytuł bo nie chce mi się drugi raz tego szukać( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no świetnie poprowadzony odcinek serio albo to jakaś zwyżka formy, albo mają na prawdę pomysł na ten przedłużony 2 sezon względem pierwszego. 2 odcinki do przerwy świątecznej.
#riverdale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach