Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Kruszetopy: nie wahaj się dokupic sobie godzin jak nie będziesz się czuł w miarę pewnie przed egzaminem. Jak coś będzie ci sprawiać trudność nie unikaj tego tylko ćwicz do z-------a, aż się nauczysz perfekt. Jeśli masz kogoś z samochodem i czasem żebys mógł ćwiczyć oprócz wykupionego kursu to rób to, im więcej pojezdzisz tym będziesz pewniejszy na egzaminie. Wybierz szkole która ma takie same samochody jak te na których się
@Kruszetopy: nie dawaj się wciągać w towarzyską relację z instruktorem, on ma Cię uczyć i zwracać uwagę na Twoje błędy, a nie opowiadać anegdotki z życia wzięte.
- 0
#prawojazdyb jest może jakaś strona albo apka co by mnie poinformowała gdyby zwolnił się jakiś wcześniejszy termin na egzamin? bo aktualnie czekać ponad miesiąc to troche xd
Witajcie!
Mam małe pytanie. Jak bardzo zmieniły się przepisy prawa jazdy (kat B) od roku 2014?
Zdałem prawo jazdy w roku 2014, no bo była taka moda i 'wszyscy zdawali' a przynajmniej podejmowali starania i od tamtego czasu nie jeździłem samochodem. Za jakieś 2 tygodnie mam wsiąść za kółko tym razem bez żadnego 'wsparcia' w postaci instruktora lub egzaminatora w jechać do innego miasta. Nie chciałbym odwalić czegoś głupiego ( ͡°
Mam małe pytanie. Jak bardzo zmieniły się przepisy prawa jazdy (kat B) od roku 2014?
Zdałem prawo jazdy w roku 2014, no bo była taka moda i 'wszyscy zdawali' a przynajmniej podejmowali starania i od tamtego czasu nie jeździłem samochodem. Za jakieś 2 tygodnie mam wsiąść za kółko tym razem bez żadnego 'wsparcia' w postaci instruktora lub egzaminatora w jechać do innego miasta. Nie chciałbym odwalić czegoś głupiego ( ͡°
mirki, poleci ktos moze strone, gdzie moge pobrac program najlepiej z wszystkimi pytaniami na prawko kat B w tym roku? niedlugo zaczynam kurs to sobie porobię.
#prawojazdy #prawojazdyb
#prawojazdy #prawojazdyb
- 3
@chupachupss: program to średnio, ale testy są bardzo fajne na zdamy.to :D
- 0
@chupachupss: zdamyto lub prawo jazdy 360








Siema, zastanawiam się nad kupnem motocykla 125 typu chopper, taki Junaczek fajny vintage. Nigdy nie jeździłem motocyklem, raz na skuterze w Tajlandii w-----------m się po 3 minutach jazdy i zdarłem skórę przy 30 na godzinę i r--------m się na drugie pół wyjazdu. XD
Pytanie brzmi czy taki chopperek jest w miarę "łatwo" kontrolować? Mieszkam w Warszawie, do
źródło: ac834b4f1ac881ee3c411345c2dbc9ec
Pobierz