Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
14
Wrocław. W parkach postawiono poidełka dla owadów

Z powodu trwającej suszy pracownicy z Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu umieścili w parkach na terenie miasta poidełka dla owadów i mniejszych ptaków. To niewielkie miski wypełnione wodą. Macie już w swoich ogrodach poidełka?
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
wkto
- 2

BajerOp
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@wkto: tyle wiem, myślałem, że gdzieś masowo wyszli z taką inicjatywą
wkto
- 0
@BajerOp: masowo raczej nie, zaczynają powoli, u mnie takie jak na obrazku umieścili 3 na jednym placu w ścisłym centrum, dookoła dalej są jeszcze, już dużo wcześniej zainstalowane, toporniejsze krany z wodą w kilku miejscach, naliczyłem z 4. Jednak widać, że się temat rozwija, więc z czasem powinno pojawić się ich więcej.