W sumie art powinien pójść na ecchi, ale w ramach łapówki macie #stopkianime ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie mogę powiedzieć że to moje marzenie, bo jestem człowiekiem smutku i rozpaczy, bez nadziei i marzeń... kurde brzmię jak typowy emo xD No ale wracając, zanim wezmę i zdechnę, to chcę pojechać do Japonii do takiego prawdziwego najprawdziwszego onsensu () Najlepiej by
źródło: comment_1610749674W5IX0zBFchHlXIhDV40dRL.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.