A dawno nie spamiłem o ostrym żarciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W hipermarkecie gdzie kupuje makaroniki samyanga podnieśli ceny, więc musiałem wrócić do zamawiania z allegro, ale w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo zamówiłem dwa nowe warianty - pomidorowy i odchudzone, już się nie mogę doczekać żeby przetestować. Przynajmniej tego pomidorowego, bo odchudzony jest podobno o połowę łagodniejszy od zwykłego czarnego,
źródło: comment_1619108412e185pr2ZJBCOi9tgXGtTXg.jpg
@abuk220: Najlepsze danie instant jakie istnieje, zwłaszcza wersja picrel. Vifona dawno nie jadłem, ale od oyakaty jest przynajmniej o kilka poziomów wyżej. Smakowo to jest bomba o ile ktoś lubi ostrzejsze jedzenie i jedyny tego minus to że mocno uzależnia, sam zjadam po parę paczek miesięcznie, co raczej nie jest zbyt zdrowe () A jeśli komuś zaczyna się nudzić to można dodać praktycznie wszystko, a i tak
źródło: comment_1619124960RbvyLkYyspBV0aOLeJUp4g.jpg