Własnie skończyłem grę. Mam pytanie czy też 3/4 walk robiliście dziabniętym Geraltem? Prawie w ogóle nie miałem normalnej szamy tylko same alko. Mnie samego łeb już bolał od tego rozmazanego ekranu to co powiedzieć o biedaku Geralcie.
#wiedzmin3 #pijanymistrz
#wiedzmin3 #pijanymistrz






#kononowicz #patologiazewsi #pijanymistrz
źródło: 6e07d4889e12b5eff847d126031eea79da8d2998ef29ae43999b5a434f31c79e
Pobierz