Są momenty na śmieszkowanie, przypiermandalanie się, ale są też chwile poważne. Zawsze miło było zobaczyć Panią Halinkę we vlogu, fajnie sobie pogadali. Najszczersze kondolencje Szafa [*].

Mam nadzieje, że wszystko się będzie jeszcze kręcić i sobie razem pośmieszkujemy wszyscy tutaj, ale wiadomo, że w takich chwilach trzeba się zachować trochę poważniej.
#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieoznaczonaReklama: Ze zwykłej przyzwoitości można zachować powagę sytuacji. Co innego jakby to było spowodowane rozstaniem z Kasandrą, a czym innym jest śmierć własnej matki. Są rzeczy za które będzie ciśnięty zawsze i wszędzie do samego końca mojego lub jego. Ale bez przesady, chyba że będzie vlog z "pogczampu".
  • Odpowiedz
ile razy Marcin wspominał na wyjazdach że trzeba ubezpieczyć się od tematu nagłego zejścia, te ubezpieczenie polecał mu zawsze Przemysław, ktoś jednak o niego dba, czasem
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz pytanie w jakim kierunku pójdzie nasze śmieszkowanie?! Kolejna odsłona zaklęć polszegobarachłotjuba. Tworzenie czarów i marów, a później sarkazm staje się gorszy, bo 'sława kosztuję", życie nie znosi pustki. Czas posypać głowę popiołem. Z tej naszej durszlakowej, i z tej z Copper Mountain. z dystansem
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do sprawdzenia, że to prawda, wystarczą 4 kliknięcia:

HALINA MUSIAŁ COMAIDES GTW SERWIS w spadku

Status indywidualnej działalności gospodarczej
Aktywny (PRZEDSIĘBIORCA ZMARŁ - USTANOWIONO ZARZĄD SUKCESYJNY)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieoznaczonaReklama: najprawdopodobniej to prawda, przykre jest to że Musiał, pokazywał swoją rodzicielkę kiedy trzeba było 'ocieplić wizerunek". A to że mama pali, a to że Musiał jada na mieście bo zupa była za słona. Nie wchodzę rodzinne relację, jedynie napisałem jak było to odbierane przez mnie, na przestrzeni rok z hakiem wstecz. z dystansem
  • Odpowiedz
poproszę o link na temat żałoby, nie będę tak jak Bebunator robił przedstawiania, "karma" ; przedstawiany obraz w "krzywym zwierciadle", lub "Deja Vu" czasem wraca. Życie nawet na pełnej kurtyzanie, łapie zadyszę, można to nazwać różnie. Ale tylko czas pokaże. z dystansem nie dejta się manipulować
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Druszlaczki, szczerze teraz.

Powiem wam, że dzisiaj dokładnie o tym myślałem co rzekomo się wydarzyło- że pani Halinka zmarła. Dosłownie przed tą całą akcją po południu tak rozmyślałem a tu teraz takie smutne zaskoczenie.

To nie pierwszy raz u mnie w rodzinie, mój ojciec też kiedyś przewidział śmierć sklepikarza, ale to nie ważne.

Żart
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzysztof27: nic nie przewidziałeś, ja też się nie raz zastanawiałem ile będzie trwała przerwa od vlogów w takim przypadku bo w końcu starsza, chora emerytka i to było wiadome
  • Odpowiedz
Jeżeli to prawda że Pani Halinka zmarła, to przypominam widzom że pchanie się na pogrzeb i blokowanie kościoła oraz cmentarza jest dużym nietaktem. Wystarczy że co setny widz stwierdzi że chce przyjść i rodzina oraz znajomi nie będą mieli gdzie usiąść. A robienie zdjęć w takiej sytuacji to już zwykłe chamstwo. To jest ta część życia szafy do której nie powinniśmy się pchać ani o to wypytywać.

#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcin, przepraszam że sobie śmieszkowałem w ostatnich dniach, że chlejesz od kilku dni.
Nie wiedziałem o Twojej stracie. [*]
Trzymaj się byku.

#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach