Są momenty na śmieszkowanie, przypiermandalanie się, ale są też chwile poważne. Zawsze miło było zobaczyć Panią Halinkę we vlogu, fajnie sobie pogadali. Najszczersze kondolencje Szafa [*].
Mam nadzieje, że wszystko się będzie jeszcze kręcić i sobie razem pośmieszkujemy wszyscy tutaj, ale wiadomo, że w takich chwilach trzeba się zachować trochę poważniej. #mocnyvlog
@cartmam: a kto ci takich głupot naopowiadał, że coś trzeba? Kilka lat jedziesz gościowi którego nie znasz i nagle nie możesz nic napisać, bo ktoś ci powiedział że tak trzeba? Nie uważasz, że to większa hipokryzja, niż obłuda samego ulańca?
@NieoznaczonaReklama: Ze zwykłej przyzwoitości można zachować powagę sytuacji. Co innego jakby to było spowodowane rozstaniem z Kasandrą, a czym innym jest śmierć własnej matki. Są rzeczy za które będzie ciśnięty zawsze i wszędzie do samego końca mojego lub jego. Ale bez przesady, chyba że będzie vlog z "pogczampu".
ile razy Marcin wspominał na wyjazdach że trzeba ubezpieczyć się od tematu nagłego zejścia, te ubezpieczenie polecał mu zawsze Przemysław, ktoś jednak o niego dba, czasem #mocnyvlog
teraz pytanie w jakim kierunku pójdzie nasze śmieszkowanie?! Kolejna odsłona zaklęć polszegobarachłotjuba. Tworzenie czarów i marów, a później sarkazm staje się gorszy, bo 'sława kosztuję", życie nie znosi pustki. Czas posypać głowę popiołem. Z tej naszej durszlakowej, i z tej z Copper Mountain. z dystansem #mocnyvlog
@NieoznaczonaReklama: najprawdopodobniej to prawda, przykre jest to że Musiał, pokazywał swoją rodzicielkę kiedy trzeba było 'ocieplić wizerunek". A to że mama pali, a to że Musiał jada na mieście bo zupa była za słona. Nie wchodzę rodzinne relację, jedynie napisałem jak było to odbierane przez mnie, na przestrzeni rok z hakiem wstecz. z dystansem
@DonJohnsonXIII: nie znaliśmy osobiście matki, ani nie znamy łgarza. Może być mi szkoda jej śmierci, ale szansa na to, że on się ogarnie jest mała. Prędzej zachla się na śmierć, tylko ta jego pazerność i zachłanność może wygrać i wtedy wróci jakby nigdy nic.
poproszę o link na temat żałoby, nie będę tak jak Bebunator robił przedstawiania, "karma" ; przedstawiany obraz w "krzywym zwierciadle", lub "Deja Vu" czasem wraca. Życie nawet na pełnej kurtyzanie, łapie zadyszę, można to nazwać różnie. Ale tylko czas pokaże. z dystansemnie dejta się manipulować #mocnyvlog
Powiem wam, że dzisiaj dokładnie o tym myślałem co rzekomo się wydarzyło- że pani Halinka zmarła. Dosłownie przed tą całą akcją po południu tak rozmyślałem a tu teraz takie smutne zaskoczenie.
To nie pierwszy raz u mnie w rodzinie, mój ojciec też kiedyś przewidział śmierć sklepikarza, ale to nie ważne.
@Krzysztof27: nic nie przewidziałeś, ja też się nie raz zastanawiałem ile będzie trwała przerwa od vlogów w takim przypadku bo w końcu starsza, chora emerytka i to było wiadome
Jeżeli to prawda że Pani Halinka zmarła, to przypominam widzom że pchanie się na pogrzeb i blokowanie kościoła oraz cmentarza jest dużym nietaktem. Wystarczy że co setny widz stwierdzi że chce przyjść i rodzina oraz znajomi nie będą mieli gdzie usiąść. A robienie zdjęć w takiej sytuacji to już zwykłe chamstwo. To jest ta część życia szafy do której nie powinniśmy się pchać ani o to wypytywać.
Mam nadzieje, że wszystko się będzie jeszcze kręcić i sobie razem pośmieszkujemy wszyscy tutaj, ale wiadomo, że w takich chwilach trzeba się zachować trochę poważniej.
#mocnyvlog