Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

masskillah
- 4

Muficzer
- 2
@masskillah: Przecież jest skull za FB

Zeronader
- 4
@masskillah: Ty się ciesz ,że za bycie debilem nie ma bana bo już dawno być delete konta miał ;ppp
gratuluje zbanowałeś 4 darmowe vpn-y z neta XD
#mirkots
#mirkots
- 1
sa na serwie war golemy itp? #mirkots
XD
#mirkots
#mirkots
@LordOnHisThrone: ??
@LordOnHisThrone: tango down? xD
#mirkots Wam też strona nie działa?
- 0
@NecroYuggoth: ta
- 2
Bocicie tutaj czy 100% prawda i tylko prawda? Pytam serio xd
#mirkots
#mirkots
@czymjestmilosc: chlopaki cwicza mlvl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wykopiwniczanin: Gdzie masz aola?
@Paladin_Woodrugh: AoL u knajta.
#mirkots #bekazrebotow
hahahaha, ale kisne z rebotów, wracamy do dp, a oni stoją pod statkiem i blokują przejście.
Myślę sobie, "Kurde, wpadli po nas", ale co się okazało, NAWET NAS NIE ZAATAKOWALI, hahaha, czekali az wibjemy skulla żeby wrócić do maista.
Bardziej żałosnej gildii nie widziałem w życiu, a jak udało nam się i tak wejść na statek to poleciał tekst "Grzejcie pzta", ahahaha.
Kisne ostro. Na deser
hahahaha, ale kisne z rebotów, wracamy do dp, a oni stoją pod statkiem i blokują przejście.
Myślę sobie, "Kurde, wpadli po nas", ale co się okazało, NAWET NAS NIE ZAATAKOWALI, hahaha, czekali az wibjemy skulla żeby wrócić do maista.
Bardziej żałosnej gildii nie widziałem w życiu, a jak udało nam się i tak wejść na statek to poleciał tekst "Grzejcie pzta", ahahaha.
Kisne ostro. Na deser
źródło: comment_PrA6qZLOkhW56PDkeTgeTzQJYVZugXb5.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wykopiwniczanin: "09:53 Pawel Jan [70]: nikt nie uzywal tutaj botow i nie zamierza"
no prawie uwierzyłem
no prawie uwierzyłem
@ArcziMiszcz: Właśnie dlatego nie mieszkam w akademiku.
Pozdrawiam gracza o nicku Cejrowski. Nie dość, że podróżnik z niego żaden (na hunta przybył ostatni) to sio tak ogarniał, że na pierwszej klacie blokera(Wolno nie wolno) oboje sie wywrocili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nastepnie stwierdził ze idzie spać xD
#mirkots
Nastepnie stwierdził ze idzie spać xD
#mirkots
- 3
@KrzysiekWWK: Może stanął na jakimś kamieniu czy coś i stopa go zabolała.
@KrzysiekWWK: zawsze kisne jak jestem gdzies na expie i przebiega cejro w tej swojej koszuli hawajskiej i na bosaka xD
- 2
Mam zlecenie "na szybko" dla jakiegoś mapera. Nie potrzeba wiele talentu, prosta praca.
Proszę o wiadomość prywatną osobęy zainteresowane.
#mirkots
Proszę o wiadomość prywatną osobęy zainteresowane.
#mirkots
Da się grac - Zapraszam.
#mirkots
#mirkots
- 2
@marahin: nie masz co pisac do ovh, odpowiedza ci szablonem ze maja antyddos i albo jestes happy albo s--------j.
- 1
Da się grać teraz?
#mirkots
#mirkots
- 13
Korzystając z chwili wolności chciałbym poruszyć temat pewnego zachowania, które według mnie powinno być tępione. Wczoraj w godzinach wieczornych szliśmy razem z ekipą na Anhi. Po wyczyszczeniu wszystkich demonów po drodze byliśmy już przy bramce lvlowej, wtem pojawiła się inna ekipa. Okej, zdarza się. I tak musielibyśmy czekać godzinke, bo dźwignia nieczynna.( ͡° ʖ̯ ͡°) Postanowiliśmy ustąpić i wrócić na expy. Wtedy pojawił się problem, gracz Guwnorzeca, który
źródło: comment_AeTg8KuTdOTWko4gX5nCayrivu92VPtI.jpg
Pobierz@Matgal: Ten GRACZ WCZORAJ TROLLOWAL NA ŚLUBIE.
UKRADŁ PARZE MŁODEJ JEDNA SKRZYNKĘ Z KOSTIUMEM.
ZRÓBMY JAKĄŚ ANKIETĘ BO W-----A WSZYSTKICH. ALBO JAKIEŚ ZAWODY GILDII GDZIE WYGRYWA TA KTÓRA NAJWIĘCEJ RAZY GO
UKRADŁ PARZE MŁODEJ JEDNA SKRZYNKĘ Z KOSTIUMEM.
ZRÓBMY JAKĄŚ ANKIETĘ BO W-----A WSZYSTKICH. ALBO JAKIEŚ ZAWODY GILDII GDZIE WYGRYWA TA KTÓRA NAJWIĘCEJ RAZY GO
- 3
@MatMal: Ciężko w 4 osoby u----ć najta wyposażonego w tysiące potionów-nam się już kończyły. Ponad pół godziny byśmy bili, a i tak by w końcu uciekł :)
@ethermen1602: proszę, abyś przestał pisać kilka nic nieznaczących postów pod rząd na #mirkots
Ogarnijcie te lagi
#mirkots
#mirkots
- 6
PANOWIE DDOSUJEMY W CMD
#mirkots
#mirkots
źródło: comment_j69GEhf4vxCPTCtoxTvw3PCGv883XejA.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Volli: zgłoś na policję, może już Cię szukają:P


















