#mirkots #bekazrebotow

hahahaha, ale kisne z rebotów, wracamy do dp, a oni stoją pod statkiem i blokują przejście.
Myślę sobie, "Kurde, wpadli po nas", ale co się okazało, NAWET NAS NIE ZAATAKOWALI, hahaha, czekali az wibjemy skulla żeby wrócić do maista.
Bardziej żałosnej gildii nie widziałem w życiu, a jak udało nam się i tak wejść na statek to poleciał tekst "Grzejcie pzta", ahahaha.
Kisne ostro. Na deser
Zeronader - #mirkots #bekazrebotow

hahahaha, ale kisne z rebotów, wracamy do dp, a...

źródło: comment_PrA6qZLOkhW56PDkeTgeTzQJYVZugXb5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrawiam gracza o nicku Cejrowski. Nie dość, że podróżnik z niego żaden (na hunta przybył ostatni) to sio tak ogarniał, że na pierwszej klacie blokera(Wolno nie wolno) oboje sie wywrocili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nastepnie stwierdził ze idzie spać xD
#mirkots
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam zlecenie "na szybko" dla jakiegoś mapera. Nie potrzeba wiele talentu, prosta praca.
Proszę o wiadomość prywatną osobęy zainteresowane.

#mirkots
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkots jestem mobilnie teraz i nie jestem w stanie napisać ticketu, ale o 15 napisze do #ovh żeby cos zrobili. Nie stać nas na lepszy serwer - stad te problemy, poważniejszy atak dzisiaj, te słabsze szły bez echa.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystając z chwili wolności chciałbym poruszyć temat pewnego zachowania, które według mnie powinno być tępione. Wczoraj w godzinach wieczornych szliśmy razem z ekipą na Anhi. Po wyczyszczeniu wszystkich demonów po drodze byliśmy już przy bramce lvlowej, wtem pojawiła się inna ekipa. Okej, zdarza się. I tak musielibyśmy czekać godzinke, bo dźwignia nieczynna.( ͡° ʖ̯ ͡°) Postanowiliśmy ustąpić i wrócić na expy. Wtedy pojawił się problem, gracz Guwnorzeca, który
Matgal - Korzystając z chwili wolności chciałbym poruszyć temat pewnego zachowania, k...

źródło: comment_AeTg8KuTdOTWko4gX5nCayrivu92VPtI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matgal: Ten GRACZ WCZORAJ TROLLOWAL NA ŚLUBIE.

UKRADŁ PARZE MŁODEJ JEDNA SKRZYNKĘ Z KOSTIUMEM.

ZRÓBMY JAKĄŚ ANKIETĘ BO W-----A WSZYSTKICH. ALBO JAKIEŚ ZAWODY GILDII GDZIE WYGRYWA TA KTÓRA NAJWIĘCEJ RAZY GO
  • Odpowiedz
@MatMal: Ciężko w 4 osoby u----ć najta wyposażonego w tysiące potionów-nam się już kończyły. Ponad pół godziny byśmy bili, a i tak by w końcu uciekł :)
  • Odpowiedz