Hiatus się skończył, więc jako wielki fan Rarity otwieram wątek o najnowszym odcinku: Canterlot Boutique!
Dla śpiochów, którzy przegapili: http://www.dailymotion.com/video/x36l6b3 [1080p, ENG]

Osobiście odcinek mi się podobał, cieszę się, że Rarcia nie opuszcza Ponyville, a jedynie otwiera boutique, który będzie okazjonalnie odwiedzać.
Dużo nowych kuców w tym odcinku, z dość ładnie wyglądającymi designami, no i oczywiście goth pony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sassy to dziwna postać, już myślałem, że zostanie
A.....o - Hiatus się skończył, więc jako wielki fan Rarity otwieram wątek o najnowszy...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arthuro: Odcinek spoko, ale co za nieporozumienie to było. Rarity jest artystką, oczywiście że nawalanie tego samego jej się nie spodoba. Rarity robi designy, jacyś pracownicy masowo je produkują, popyt i podaż, kolejne zwycięstwo wolnego rynku. Tylko chwilę im zajęło dojście do tego.
  • Odpowiedz