Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

krul

  • Obserwuj 115

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

K.....C
K.....C
konto usunięte 14.05.2014, 20:14:10
  • 2
#krul Zaraz dostanie zawału xD

#debata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaywalker
jaywalker
14.05.2014, 20:15:18
  • 0
@KroLuSC: Jak był u Jakóbiaka to myślałem, że właśnie przechodzi zawał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ba, w brzuszku mu burczało!
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
14.05.2014, 20:14:09 via Android
  • 1
Trzymajcie mnie bo jak jej z--------ę... zdaje się myśleć #krul #debata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chest
chest
14.05.2014, 20:09:17
  • 1
#debata ale ten Cymański to idiota. #krul go zaraz za3,14erdoli
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
14.05.2014, 20:07:41 via Android
  • 8
Zara bedo sie bić

#krul #debata
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
S.....r
konto usunięte 14.05.2014, 20:08:08
  • 1
@josedra52: JANUSZ W------L MIKKE
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
Autor
14.05.2014, 20:09:12 via Android
  • 1
@kropek108: od 21:15 do 22:20
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
14.05.2014, 20:07:37
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madmen
madmen
14.05.2014, 20:08:02
  • 2
@Wirtuoz: taki chill, ze zaraz stol r---------i :P
  • Odpowiedz
jazgotx
jazgotx
14.05.2014, 20:15:57
  • 0
@MekaS: a jednak nie...kontynuacja w tvp info: http://weeb.tv/online/tvp1hd11 , ale coś czuję, że dla krula lepiej jakby się teraz skończyła jjuż ;d
  • Odpowiedz
Z.....4
Z.....4
konto usunięte 14.05.2014, 20:05:46
  • 5
TA KAMERA LATA JAK SZALONA

LATA DOOKOŁA

NICZYM SKRZYDŁA SOKOŁA

#krul
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....o
j.....o
konto usunięte 14.05.2014, 20:04:39
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bosser
Bosser
14.05.2014, 20:03:30
  • 2
Ja mam do państwa jedno pytanie #krul
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....i
p.....i
konto usunięte 14.05.2014, 20:05:05
  • 0
@Bosser: wiedziałem, że powie: "to dlaczego 100 lat temu..." :D:D
  • Odpowiedz
baczus
baczus
14.05.2014, 20:02:55 via Android
  • 12
Korwin ma rację, wow xD

#debata #krul
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....k
M.....k
konto usunięte 14.05.2014, 20:03:32
  • 11
@baczus: On jest do bólu logiczny i resztę to w-----a. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
baczus
baczus
Autor
14.05.2014, 20:05:29 via Android
  • 1
@Maliszak: Chodzi mi, że redaktor go podsumował a prawie zawsze się z nim nie zgadadzają.
  • Odpowiedz
jazgotx
jazgotx
14.05.2014, 20:01:35
  • 4
#krul #debata BZDURA!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....i
p.....i
konto usunięte 14.05.2014, 20:02:38
  • 0
@jazgotx:
p.....i - @jazgotx:
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
14.05.2014, 20:00:47
  • 2
SMIESZNA TA DEBATA

KRUL SIE W-----L, JA TEZ

#krul #jkm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wirtuoz
Wirtuoz
Autor
14.05.2014, 20:02:30
  • 0
@support: NA TVP TERAZ
  • Odpowiedz
support
support
14.05.2014, 20:03:04
  • 0
@Wirtuoz: czyli za 30 min tutaj ;p?
  • Odpowiedz
g.....d
g.....d
konto usunięte 14.05.2014, 19:57:38
  • 2
dziękuje panie redaktorze , ziemiec

#debata #krul #tvp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....o
j.....o
konto usunięte 14.05.2014, 19:57:19
  • 8
#krul #jkm

Gowin #krul dwa bratanki!

Krul bil brawo!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wszystko_pozajmowane
wszystko_pozajmowane
14.05.2014, 19:59:00
  • 0
@japco: trochę hipokryzja
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
14.05.2014, 19:57:16
  • 5
GOWIN I KRUL PIONTKE SOBIE PRZYBILI

#tvp #krul #jkm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mroz3
mroz3
14.05.2014, 19:57:09
  • 2
Co ten Gowin tak Korwina kocha?

#debata #krul
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z.....4
Z.....4
konto usunięte 14.05.2014, 19:58:26
  • 2
@mroz3: bo korwin przebija jako pierwszy sie w sejmie, Gowin liczy ze zrobi miejsce dla jego patrii pewnie.
  • Odpowiedz
xinn
xinn
xinn
14.05.2014, 20:05:27
  • 1
@mroz3: Nie miałbym nic przeciwko. Gowin jest naprawdę niezłym, wyważonym mówcą i widziałbym go w KNP.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
14.05.2014, 19:56:43 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aditor
Aditor
14.05.2014, 19:59:56
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

josedra52
josedra52
Autor
14.05.2014, 20:00:55 via Android
  • 0
@Aditor: TVP1 teraz
  • Odpowiedz
xvovx
xvovx
14.05.2014, 19:55:41
  • 7
"Schulz jest na poziomie troglodyty!" - wreszcie ktoś to głośno powiedział. :D

#krul #jkm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....d
g.....d
konto usunięte 14.05.2014, 19:56:07
  • 1
@xvovx: On nawet MATURY NIE ZDAŁ!
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
14.05.2014, 19:55:40
  • 3
KRUL SIE W-----Ł

#jkm #krul
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
S.....r
konto usunięte 14.05.2014, 19:57:26
  • 0
@Wirtuoz: Słusznie.
  • Odpowiedz
miniek91
miniek91
14.05.2014, 19:59:46
  • 0
@zakowskijan72: tam niema z kim gadać. oni gadają jakieś pierdoły i tego debila w okularach bym w---------ł. Co powie Janusz to mały łapią ten temat
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
14.05.2014, 19:55:05
  • 3
ROZSIERDZIŁ SIĘ!

#krul
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....u
w.....u
konto usunięte 14.05.2014, 19:56:04
  • 1
@mroz3: Zara w-------i Olejniczakowi.

  • Odpowiedz
j.....o
j.....o
konto usunięte 14.05.2014, 19:50:50
  • 8
#krul #jkm

Jak mnie w-----a ta blond baba nonstop przerwywa i jakies gownoburze pod nosem zaczyna.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....o
j.....o
konto usunięte
Autor
14.05.2014, 19:56:49
  • 0
@Telemnar: ta
  • Odpowiedz
K.....l
K.....l
konto usunięte 14.05.2014, 20:00:16
  • 0
@japco: Mnie najbardziej Olejniczak, jakieś prymitwyne docinki co chwila.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 282
  • 283
  • 284
  • 285
  • 286
  • 287
  • 288
  • 500
  • Strona 285 z 500
  • >

Powiązane tagi

  • #jkm
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #knp
  • #wipler
  • #neuropa
  • #debata
  • #2zdrajcy
  • #4kuce
  • #kukiz
  • #kuce
  • #korwinmikke
  • #humorobrazkowy
  • #partiakorwin
  • #konfederacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking