#motocykle #endurodogruzji

Wracamy do domu. Jesteśmy na węgrzech jutro będziemy na słowacji albo w polskich górach. Sostało do przejechania około 1000km.
Opona tylna u kolegi jest na wykończeniu. Niema już na środku bieżnika ale płutno też jeszcze nie wystaje.
U mnie z przodu jest podobna sytuacja.
Obniżyłem dziś ciśnienie z przodu na tyle mało że naciskam ją palcem z tyłu też mam niskie ciśnienie. Inaczej bym do domu nie dojechał. Jak
mpetrumnigrum - #motocykle #endurodogruzji

Wracamy do domu. Jesteśmy na węgrzech jut...

źródło: 1000006771

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach